Yellowfin

İş Birliği

Temel raporlama ve gösterge panelleri altında İş Zekâsı Yolu ile işbirliği 

 

 Verileri bilgiye çevirin  

 

 Fikirlerinizi paylaşın

 

 Ortaklaşa daha iyi karar alırsınız

 

İşbirliği

 

 Yellowfin geleneksel İş Zekâsından çok daha fazlasıdır. Fikirlerinizi paylaşama, verilerinizi tartışma ve kolaylıkla daha iyi karar almak için ortak bilgiyi kullanma olanağı sağlayarak bilgi işbirliğini kolaylaştırmaktadır.

 

Yellowfin size nasıl yardım eder?

  

Verilerinizi paylaşın

 

 Bir YouTube klibine yerleştirmek kadar kolay verilerinizi paylaşmanızı sağlıyoruz. Web sayfanızda, forumunuzda, wiki’de ve her istediğiniz yerde interaktif raporlarınızı ve gösterge panellerinizi yerleştiriniz. Gerekli olduğunda bilgileri paylaşmak için rapor veya gösterge paneli menüsünden yazılarınızın bir kopyasını alınız.Aşağıda gösterilen enteraktif örnek rapora göz atın!

 

Dipnot ekleyin ve verilerinizi açıklayın

 

Son ay hangi satış çizelgesinin dibe vurduğunu hatırlayamıyor musunuz? Güzel. Yellowfin’in dipnotları bu sorunu çözecektir. Verilerde özel bir trend halinde ortaya çıkan durumları tespit etmenize yardımcı olacak yorumları bir rapora ekleyiniz.

Açıklama: http://www.yellowfinbi.com/images/solutions.mobile.section1.png
 

 

 

 


 

Görüşmede bulunun

 

Size ve iş arkadaşlarınıza temel şirket ölçüleri hakkında kolaylıkla bir görüşmede bulunmanıza rapor yorumlama olanak sağlar. Şirket performansınızın nasıl gittiği üzerine daha iyi bir anlayış sağlamanız için bir raporu ve ilgili yorumu takip edin.


 

 

 

 


 

Önemli sorunları tartışın

 

Yellowfin’in eşsiz görüşme forumu bilgi paylaşmanıza en üst düzeyde yetki verir. İş arkadaşlarınız, yerleştirdiğiniz raporlar ile verileri analiz ediniz, havuzlar oluşturunuz ve ilgili görüşmelerde bahsedilen fikir alış verişinde bulununuz. Gerek duyduğunuz bilgilere tam bir inceleme yaparak kolay kullanım ve Yellowfin’i gerçekten fark edilir bir platform haline getiren fleksibilite ile önemli sorunları tartışın.

Açıklama: http://www.yellowfinbi.com/images/solutions.mobile.section1.png
 

 

 

 


 

Verilerinize duyulan güveni artırın

 

Yayınladığınız raporlara güvenmek hayatidir. Yellowfin’in rapor onayı çalışma akışı yıllardır karar almaya alıştığınız aynı prosesi kullanarak raporların oluşturulmasına olanak sağlar. Örneğin bir satış yöneticisi şirketin diğer bölümlerinde yayınlanmadan önce her hangi bir satış personeli tarafından oluşturulmuş tüm raporları inceleyebilir. Bu verilerinize yüksek düzeyde güvenmenize olanak veren gönderilmiş raporlar için filigran ile bağlantılıdır.

Açıklama: http://www.yellowfinbi.com/images/solutions.mobile.section1.png
 

 

 

 


 

İşlemi hemen yapmak

 

Neyin değiştiğini ve neye dikkat etmeniz gerektiğini bilmek, gününüzde neye öncelik vereceğinize yardımcı olabilir. Yellowfin’in gelen kutusu ile tüm alarmlarınızı, güncellenmiş tartışmalarınızı ve paylaşılan analizleri tek bir bakışta görebilirsiniz. Önemli olanı en başta tutunuz.

Açıklama: http://www.yellowfinbi.com/images/solutions.mobile.section1.png
 

 

 

 


 

Eşleştirme

Ticaretinizi haritaya yerleştiren ödül kazanmış Lokasyon Tabanlı İş Zekâsı

 

 Müşterilerim nerede bulunuyor?

 

 Hedeflediğim kitleye hangi medya kanalları ile ulaşabilirim?

 

 Düşük performans sergileyen şubelerim nerde bulunuyor ve bunlar durdurulmalı, yeniden yerleştirilmeli veya kapatılmalı?

 

Bir bakışta eşleştirme

 

 Yellowfin’in ödül kazanmış Lokasyon Tabanlı İş Zekâsı tüm rapor veya gösterge panellerine dinamik haritaları kolayca yerleştirme olanağı sağlar. Mekânsal verilerinizi geleneksel İş Zekâsı verileriniz ile birleştirmek işinizi haritaya yerleştirecektir.

 

Yellowfin size nasıl yardım eder?

  

Tam bir resim elde etmek

 

Verilerinizden %70’den daha fazlası lokasyon komponentine haizdir. Geleneksel İş Zekâsı araçları tipik olarak sadece tablolar, kılavuzlar ve çizelgeler sunar ve harita sunumu yapmaz. Öykünün bu sadece bir parçasını anlatır. Yellowfin’in harita görselleştirmesi ile işiniz için önemli olan İş Zekâsı verisi ile hızlıca ilişkilendirebilir ve müşteri kümeleri veya aykırılıkları gibi coğrafi trendleri tespit edebilirsiniz.


 

 

 

 


 

Haritanın seçilmesi elinizdedir

 

Yellowfin ile mekansal ve düzenli verilerinizi Google maps, GIS veri dizileri ve Web Map Servisleri (WMS) gibi bir çok harita formatında zahmetsizce bir araya getirebilirsiniz. Yellowfin ESRI veya MapInfo gibi mevcut GIS araçlarını kullanarak WMS aracılıyla hızlıca bütünleyebilir veya parça parça verileri bir araya getirebilirsiniz.


 

 

 

 


 

Bir karar almadan ROI yoktur

 

Coğrafi görselleştirme tamdır. Verilerinizi harita ortamına dökmek nerede olduğunuzu görmenizin yanı sıra, nerede olmadığınızı da görmenize olanak sağlar. Mutlaka bulunmanız gereken olası piyasaları içeren bir anlayış elde etmenize olanak sağlar. Yellowfin ile bir sonraki fırsatınızın nerde olduğunu keşfedin.


 

 

 

 


 

Daha derin kavrayış için yer ve zamanı kombine edin

 

Zamanla meydana gelen değişiklikleri haritanızda hareketli olarak düzenleyiniz. Yellowfin’in harita animasyonu hangi trendlerin ve hangi beneklerin coğrafi olarak hareket ettiğini takip etme olanağı sağlar.


 

 

 

 


 

Çoklu katmanlı analiz

 

Kişi başına milli gelir gibi coğrafi veya istatiksel verileri haritalarınızda paylaştırma yeteneği size ilave bir düzeyde analiz ve anlayış sağlamaktadır. Ancak geleneksel veri tabanı ve İş Zekâsı teknikleri kullanarak zordur. Yellowfin çok katmanlı haritaları ‘bir anda’ çok kolay olarak oluşturmaktadır.


 

 

 

 


 

 Yellowfin

Kullanması son derece kolay olan bir İş Zekâsı  

 

- Geliştirilme, veri paylaşımı ve kullanım kolaylığı

- Her yerde her zaman erişim    

- Karar almada işbirliği ile etkin sonuçlar

 

Yellowfin bütünsel bir İş Zekâsı platformudur. Verilerden gösterge panellerine kadar, Yellowfin ortak çalışmaya dayalı müthiş bir İş Zekâsı (BI) deneyimi sunmaktadır.  

En ileri İş Zekâsı (BI) işlevlerine tüm alanlarda ve tıklama basitliği ile şahit olacaksınız.  Ayrıca bunun için veri tabanınızdaki alanları öğrenmek zorunda değilsiniz, bu İş Zekâsını kolaylaştıran etkendir.  

 

Yellowfin’in verilere nasıl kolaylıkla erişebildiğinizi, bunları analiz etmenize ve ilgili kişilerle paylaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görebilirsiniz.  

 

Yellowfin sizin için ne yapabilir?

 

 

 

İnteraktif gösterge panelleri  

 Tek bir bakışta işinizi inceleyiniz. Çoklu veri kaynaklarından, kişiselleştirilmiş gerçek zamanlı gösterge panellerine varıncaya kadar gereksinim duyduğunuz tüm verileri kombine ediniz. Yellowfin interaktif gösterge panelleri bir browser üzerinde doğru şekilde filtre etmenize, detaylarda alıştırma yapmanıza ve analiz yapmanıza olanak sağlar. Yellowfin ile günlerce, haftalarca veya aylarca değil sadece bir saat içinde verilerden gösterge panellerine geçebilirsiniz.

 

 

Paylaşmak ve İşbirliğinde bulunmak  

Daha iyi ticari kararlar alınmasını sağlamak ve diğerlerine yardım etmek için verileri, kişileri ve organizasyonunuzun yaratıcılığını bir araya getirmenin faydalarını düşününüz. Yellowfin ile bunu yapabilirsiniz. İş Zekâsı içeriğinizi çok kolay paylaşılır kılarak herkesin kullanabileceği bilgi ekranlarıyla şirketin iç ağına zekânızı katınız.

 

 

 

Mobile BI – Veriniz her zaman, her yerde   

Yellowfin’in mobil uygulamasını seveceksiniz. Kolay kullanılabilirlik ile ortak çalışma işlevlerini,  gösterge panelleri ve raporlarına kolay geçişi, bir parmak tuşu ile filtrelemeyi veya sıkıştırmayı ve zum yapmayı bir araya getirmektedir. Uygulamada bir rapor veya gösterge paneli oluşturmaya devam ettikçe, ekstra adım veya geliştirmeye gerek olmadan,  mobil cihazınızdan erişebilirsiniz.

 

 

İleriye etkili alarmlar ve istisna raporu     

Gerçek zaman alarmları işinizde önemli bir şey meydana geldiğinde aynı anda bunu bilmenize olanak sağlar. Yellowfinile siziniçin ticari verileri izlemeniz için alarmlar oluşturmak kolaydır.Telefonunuza veya iPad’inize e-mail ile gönderilen raporlar veya aktifleşen alarmlar derhal harekete geçmenize olanak sağlar. 

 

 

 

Anlaşılır veri görselleştirme

Veri görselleştirmesi sadece verilerinizi iyi bir şekilde sunmak değildir, ayrıca verileriniz güçlü bir şekilde kontrol edilir. Yellowfin ile zahmetsizce görselleştirmeyi seçebilir ve değiştirebilirsiniz, böylece kolaylıkla aykırı değerleri ve trendleri belirleyebilirsiniz. 44 çizelge türü ile sofistike kafes çizelgelerinden popüler çizgi ve gösterge çizelgelerine varıncaya kadar doğru görselleştirme sadece bir tıklama ile mümkündür.    

 

 

 

Veri haritanız   

Organizasyon verilerinizin %70’inden fazlası yerel bir komponentir. Yellowfin’in ödül kazanmış olan Lokasyon Tabanlı İşZekâsı verilerinizi haritaya yansıtır. İş Zekâsınız  (BI)tam entegre GIS haritalandırma yetenekleri ile mekânsal ve İş Zekası (BI)verileri ile eşzamanlı görselleştirmek için kombine ediniz. Yellowfin ‘nerede’ ve ayrıca ‘ne ve ne zaman sorularını sormanıza olanak sağlar.

 

 

 

 

Hızlı veri analizi

Veri analizi sade temel filtrelemeden fazlasını gerektiriyor.Ayrıca verilerinizi kontrol edebilecek durumda olmanız gerekiyor. Yellowfin’in çok sezgisel rapor oluşturucusu farklı şekillerde verilerinizi analiz etme olanağı sunuyor.Genelden özele, özelden genele veya her istediğiniz yerde hatta çoklu veri kaynaklarında bile analizler yapmanıza olanak sağlıyoruz.Verileriniz ve verilerinizin denetlenmesi arasında bariyer koymuyoruz. 

 

 

 Tam bir Ticari Zeka (BI) platformu

 
Yellowfin farklıdır. Diğer İş Zekası (BI) ürünlerinden farklı olarak, tek bir entegre platform ile tüm İş Zekası (BI) işlevlerini sunuyoruz.Yellowfin bir saat içerisinde kurulabilir ve bir saniyede 1000 kullanıcıya dağıtılabilir.Tanımlayıcı veriden, gösterge panellerine varıncaya kadar, kullanıcı güvenliği ve çizelgesi bir uygulama ile her zaman etkileşimde bulunacaksınız.Yellowfin özellikle eğitim, dağıtım ve yönetim giderlerinizi azaltıyor.

 

 Mobil BI

Sektörde lider Mobil İş Zekâsı (BI) çözümümüz ile her yerde, her zaman her cihazda verilerinize erişiniz

 

 -İşiniz parmaklarınızın ucunda

 

 -Toplantılarınızda verileri ve olayları inceleyiniz 

 

 -Online veya çevrimdışı  

 

Bir bakışta Mobil BI

 

 Mobil BI uygulamasının favori online derginize göz atmak veya sosyal ağınızda arkadaşlarınız ile fikirlerinizi paylaşmak kadar eğlenceli ve kolay olması gerektiğine inanıyoruz. Yellowfin mobil fantastik bir kullanıcı deneyimidir.

 

Yellowfin size nasıl yardım eder?

  

İşiniz parmaklarınızın ucunda

 

Yellowfin görseldir ve hızlıdır. Tüm temel performans göstergelerinizi her istediğiniz yerde ve zamanda yeniler ve analiz edebilirsiniz. Mali çizelgeleriniz ve grafiklerinizi inceleyiniz. Verilerinizle etkileşime geçiniz, filtre ediniz, sınıflandırınız ve analiz ediniz. Her şey parmaklarınızın ucunda. İşinize asla daha önceki gibi bakmayacaksınız.

Açıklama: http://www.yellowfinbi.com/images/solutions.mobile.section1.png
 

 

 

 


 

Önce oluşturun sonra her cihazda erişim sağlayın 

 

Bilgilere daha iyi erişim daha iyi kararlar anlamına gelir. Yellowfin ile bir raporu veya gösterge panelini yayınladığınızda, aynı anda birçok cihazda oluşturduğunuz formatta görülebilirsiniz. İş Zekâsı (BI) içeriğinizi nerden erişim sağladığınızdan bağımsız olarak görsel olarak tutarlı hale getirin.

Açıklama: http://www.yellowfinbi.com/images/solutions.mobile.section2.png


 

 

 

 


 

İşiniz parmaklarınızın ucunda

 

Yellowfin görseldir ve hızlıdır. Tüm temel performans göstergelerinizi her istediğiniz yerde ve zamanda yeniler ve analiz edebilirsiniz. Mali çizelgeleriniz ve grafiklerinizi inceleyiniz. Verilerinizle etkileşime geçiniz, filtre ediniz, sınıflandırınız ve analiz ediniz. Her şey parmaklarınızın ucunda. İşinize asla daha önceki gibi bakmayacaksınız.

Açıklama: http://www.yellowfinbi.com/images/solutions.mobile.section1.png
 

 

 

 


 

İleride olun ve hızlıca işleyin

 

Tabletinizden fikirlerinizi bir toplantıda tartışınız, paylaşınız, işbirliğinde bulununuz veya sunumunu yapınız. Yellowfin’in mobil uygulaması karar alıcıların gereksinimlerine odaklanmaktadır. Yellowfin anlayışınızı paylaşmanıza ve emsallerinizle işbirliği yapmanıza yardımcı olur.

Açıklama: http://www.yellowfinbi.com/images/solutions.mobile.section2.png


 

 

 

 


 

Online veya çevrimdışı

 

İfade etmesi hoşunuza gitmeye bilir, ancak bağlantıda olmadığınız zamanlarda olabilir. Çevrimdışı modu verilerinize kesintisiz erişim ile verimli bir uçuştan keyif almanıza olanak sağlar.

Açıklama: http://www.yellowfinbi.com/images/solutions.mobile.section1.png
 

 

 

 


 

Verilerinizin güvenliği koruma altındadır.

 

Çok kademeli güvenlik modelimiz geniş çapta Mobil İş Zekâsı (BI) raporlaması ve analitiklerinizi tamamlamak için gerekli güveni aşılar. Yellowfin’in mobile uygulamaları Yellowfin’in güvenlik altyapısını yeniden kullanır, böylece veri güvenliğiniz güven altına alınır.

Açıklama: http://www.yellowfinbi.com/images/solutions.mobile.section2.png


 

 

 

 


 

 

İş Zekası(BI)

İş Zekâsı hiç bu kadar çabuk ve kolay olmamıştı

 

 Hızlı Gelişim

 

 Esnek raporlama

 

 Strateji ile işlemi hizalamak

 

 İş Zekâsını bizi teşvik ettiği kadar kolaylaştırmak. Ara yüzümüz sadece güzel değil, en ileri İş Zekâsı (BI) işlevlerine tüm mantık alanlarında tıklama basitliği ile şahit olacaksınız.

 

Yellowfin size nasıl yardımcı olacak?

  

Çabuk ve kolay sorgulama ve analiz

 

Anlaşılır raporlar istiyorsunuz, ancak bunların oluşturulması için haftalarca bekleyecek zamana genellikle sahip olunmaz. Yellowfin’in son derece sezgisel ara yüzü ile ticari sorun yaşadığınızda, yanıt vermek için beklemek zorunda değilsiniz. Dakikalar içinde interaktif raporlar oluşturun.


 

 

 

 


 

Esnek formatlama

 

Bir dizi rapor veya gösterge panelleri geliştirdiğinizde, size ve şirketinize özgü bir yöntem ile verileri sunmak için esnekliğe ihtiyacınız olacaktır. Formatlama ve özel formatlar önemli olan noktaları vurgulamanıza ve dikkat çekmenize sağlar.


 

 

 

 


 

Çizelgeler alarmları

 

İnsanlara raporları mail atmak ihtiyacı olanların ellerine bu verileri göndermek için iyi bir yoldur. Ancak gelen kutusunda çok fazla rapor olması bunların görmezden gelinmesine yol açmaya başlar.


 

 

 

 


 

Birçok veri kaynaklarına bağlantı yapın

 

Birçok farklı sistem ve veri tabanları ile muhtemelen verileri depoluyorsunuz. Yellowfin ile OLAP küplerinden, CSV dosyalarına varıncaya kadar birçok farklı veri tabanından sorgulama yapabilirsiniz, hatta veri deposu oluşturmadan tek bir raporu veya gösterge panelini oluşturmak için birçok veri kaynağını kombine edebilirsiniz.


 

 

 

 


 

In-Memory analizi ile daha hızlı sorgulama

 

Hız önemlidir. Bir sorgulamayı çalıştırmak için her zaman dakikalarla sayılabilecek bir süre bile bekleyemeyebilirsiniz. Yellowfin’in In-Memory veri tabanı ile analiz hızınızı yönetiniz ve önemli ticari sorulara yanıt veriniz.


 

 

 

 


 

 Veri Görselleştirme

Verilerinizi görselleştirdiğiniz ticaretiniz hakkında daha fazlasını keşfedin

 

 Birçok görselleştirme seçeneği

 

 Çizelge etkileşimi oluşturun

 

 Daha iyi veri analizi

 

 Veri görselleştirmesi verilerinizi sunma yöntemi olmasının yanı sıra verilerinizi denetleme ve anlamanız içinde bir yöntemdir. İnsanlar sıralarda ve sütunlardaki sayılardan daha iyi şekilde resimler ile anlarlar. Verilerinizin görselleştirilmesi önemli ticari sorulara çabuk yanıt vermenize olanak sağlar. Verileriniz az kullanılmış değerlerin yerine önemli bir rekabet avantajı haline dönüşür.

 

Yellowfin size nasıl yardımcı olacak?

  

Büyük görseller oluşturun

 

Trendleri ve modelleri tespit etmek için anında verilerinizi grafiğe çeviriniz. Yellowfin zahmetsizce görselleştirmeyi seçmenize ve değiştirmenize olanak sağlar. Sofistike sıcaklık haritasından popüler hat çizelgesi veya kombinasyon grafiklerine varıncaya kadar doğru görselleştirme yapmak sadece bir tıklama ile mümkün.


 

 

 

 


 

Çizelgeler ile etkileşim kurun

 

Enteraktif işlevler geliştirdiğimizde kullanıcının keyif alması ve verimliliği artırmayı sağlama hedefimizdir.Drill-Downs, Time-Sliders, Tooltips ve Series Selection sayesinde görselleştirmenize içerik katıyoruz- Verimlilik ve kullanıcı deneyimi yeni bir seviye kazanmaktadır.


 

 

 

Eğitim videolarımızı izlemek için tıklayınız.
Basın ve Medya ile ilgili haberler için tıklayınız.
Referanslarımız için tıklayınız.