Veri Görselleştirme

Verilerinizi görselleştirdiğiniz ticaretiniz hakkında daha fazlasını keşfedin

 

 Birçok görselleştirme seçeneği

 

 Çizelge etkileşimi oluşturun

 

 Daha iyi veri analizi

 

 Veri görselleştirmesi verilerinizi sunma yöntemi olmasının yanı sıra verilerinizi denetleme ve anlamanız içinde bir yöntemdir. İnsanlar sıralarda ve sütunlardaki sayılardan daha iyi şekilde resimler ile anlarlar. Verilerinizin görselleştirilmesi önemli ticari sorulara çabuk yanıt vermenize olanak sağlar. Verileriniz az kullanılmış değerlerin yerine önemli bir rekabet avantajı haline dönüşür.

 

Yellowfin size nasıl yardımcı olacak?

  

Büyük görseller oluşturun

 

Trendleri ve modelleri tespit etmek için anında verilerinizi grafiğe çeviriniz. Yellowfin zahmetsizce görselleştirmeyi seçmenize ve değiştirmenize olanak sağlar. Sofistike sıcaklık haritasından popüler hat çizelgesi veya kombinasyon grafiklerine varıncaya kadar doğru görselleştirme yapmak sadece bir tıklama ile mümkün.


 

 

 

 


 

Çizelgeler ile etkileşim kurun

 

Enteraktif işlevler geliştirdiğimizde kullanıcının keyif alması ve verimliliği artırmayı sağlama hedefimizdir.Drill-Downs, Time-Sliders, Tooltips ve Series Selection sayesinde görselleştirmenize içerik katıyoruz- Verimlilik ve kullanıcı deneyimi yeni bir seviye kazanmaktadır.


 

 

 

 


 

Aykırı değeri yerini derhal saptamak

 

Çapraz çizelge görselleştirmesini müşteri segmentlerini kenar kenara bir sayfada gibi birçok boyutunu karşılaştırmak için kullanınız. Çok büyük verilerde ve kompleks serilerde bile saniyeler içerisinde performansları kıyaslamayı kolay ve hızlı hale getirmektedir.


 

 

 

 


 

Problem alanlarını hızlıca açığa çıkarmak

 

Bir ısı haritası performans modellerini belirlemek için çok uygundur. Renk kodlu sonuçlar ile anında dikkat çekilir ve alan boyutunu ve lokasyonunu anlamak kolaydır. Çok kompleks ticari analizleri dahi kolay anlaşılır bir görselliğe kavuşturma daha fazla kişinin bunu kullanmasına neden olur.


 

 

 

 


 

İhtiyaç duyacağınız tüm çizelgeler

 

Bir işi anlamak için buna farklı bakış açılarından bakmanız gerekmektedir. En önemli olanı bulmak için bir dizi görselleştirme arasından seçimde bulunabilmek çok iyidir. Yellowfin ticari verilerin enteraktif görselleştirilmesini yüksek düzeyde sağlamak için tasarlanmış geniş çaplı çizelgeler oluşturma seçeneğini sunmaktadır.


 

 

 

 


 

Eğitim videolarımızı izlemek için tıklayınız.
Basın ve Medya ile ilgili haberler için tıklayınız.
Referanslarımız için tıklayınız.