Microsoft Entegrasyon

Maximizer CRM'in gücünü microsoft ile arttırın

 

Outlook, Office, SharePoint,SQL Server, Raporlama servisleri ve Dynamics GP   dahil olmak üzere Microsoft uygulamaları ile hatasız entegrasyon ile daha etkin ve kolay iletişim sağlayınız. Belgeleri kişisel hale getiriniz, alınan/verilen veri raporlarını kendinize özgü yapınız ve Maximizer CRM içerisinde tüm mali geçmişi inceleyiniz.  

 

Microsoft Outlook ile kolaylıkla eşleştiriniz

  

Maximizer ve Outlook arasındaki e-mail, kontakları, takvimleri ve görevleri kolaylıkla eşleştirerek etkinliği artınız. Maximizer CRM içerisinde Outlook mesajlarınızı inceleyiniz ve otomatik olarak kopyalamak ve yapıştırmak gereksinimi olmadan müşteri kayıtları kayıt ediniz. Outlook  içindeki araç çubuğu bir tuşlama ile Maximizer CRM. İçindeki müşteri kayıtlarına e-mail eder. Microsoft Exchange için MaxSync ile  ayar  toplantılarını ekleyiniz ve Maximizer CRM içinde veMicrosoft Exchange içinde diğer çalışmalarda bazı elemanlar çalıştığında organizasyonunuz içinde  randevuların kayıtlarını tutunuz.  

 

 

 

 

 

 


 

Microsoft Office uygulamaları ile etkin çalışın

  

Teklifler, fiyat bildirimleri, mektupları ve fakslar gibi Microsoft Word belgelerinizi Maximizer CRM müşteri verilerinizden gelen tüm alanlarla kolaylıkla kişiselleştiriniz. Daha sonra referans olması için belgeleri tam elektronik bir iletişim arşivi oluşturmak için müşteri kayıtlarına ekleyiniz. Formlar, raporlar ve ürün bilgileri gibi diğer şirket belgelerini bir merkezi veri havuzunda depolayınız, böylece personeliniz en güncel veri versiyona erişebilir ve bunu kullanabilir.    Maximizer aynı şekilde bir tuşlama ile müşteri bilgileri, fırsatlar, servis durumlar ve kampanya ölçümleri gibi verileri daha sonraki analizler için Excel’e göndermenize olanak sağlar.   

 

 

 

 

 

 


 

En güncel verilere ulaşmak için SharePoint linklerini kullanın

 

Microsoft SharePoint portalınız sayesinde Maximizer CRM müşteri bilgilerine hatasız olarak inceleyiniz ve en güncel verilere SharePoint belgeleri hiperlinkleri ile erişerek zaman kazanın.Kolay erişimi için bir adres defteri girişi, bir müşteri servis durumu, bir kampanya, bir bilgi temeli ürününe linkler ekleyiniz veya Maximizer CRM içerisinde belgelerin merkezi veri havuzuna dâhil edin.

 


  

 

Oluşturulmuş Microsoft SSRS ile kendi raporlarınızı kendinize göre uyarlayın

  

Kendinize özgü CRM raporlarını,  müşteri davranışlarını, yeni iş fırsatlarını ve işlevsel yetersizliklere daha geniş bir bakış açısı elde etmek üzere üretiniz ve üzerinde çalışınız.Oluşturulmuş Microsoft SQL Server Raporlama Servislerini (SSRS)  Maximizer CRM içerisinde dâhil olan önceden oluşturulmuş şablonarı genişleterek veya listeden çıkararak ticari ölçümleriniz için özgün raporlamaları konfigüre etmek için kullanabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 


 

Bir arayüz ile muhasebe ve CRM verilerini uyumlu hale getirin

  

Personelinizin ve sizin hesaplarında daha iyi servis vermesine olanak sağlayan müşterilerinize dair bütünsel bir bakış açısı elde ediniz. Microsoft Dynamics GP ile Maximizer CRM kullandığınızda, personeliniz, kolay kullanılan bir ara yüz ile mali verilere erişerek daha etkin çalışarak zaman tasarrufu sağlayacaktır. Muhasebe departmanı ile iletişime geçmeden veya başka bir uygulama kurulumu yapmadan, müşterinin kredi limiti, bilanço, fiyat bildirimleri, faturaları, daha önceki işlemlere bakmasına imkân vererek verimliliği artırın. 

 

 

 

 


 

 

 

 
 
 
Eğitim videolarımızı izlemek için tıklayınız.
Basın ve Medya ile ilgili haberler için tıklayınız.
Referanslarımız için tıklayınız.