İş Entegrasyonu

Sürücü başarısı için doğru ortamı oluşturunuz

Outlook, Office ve SharePoint dahil olmak üzere Microsoft uygulamaları ile hatasız entegrasyon ile daha etkin ve kolay iletişim sağlayınız. Diğer uygulamalar ile entegre etmek için geliştiriciler ve IT uzmanları için her şey sunulmaktadır, özel ticari gereksinimlerinizi kendinize göre uyarlayınız ve Maximizer CRM’nin kuvvetini genişletiniz.

Microsoft entegrasyonunun kuvvetini arttırın

 

Maximizer CRM ile entegre çalışan Outlook, Office, SharePoint,ve SQL Server Raporlama  Servisleri dahil olmak üzere Microsoft  uygulamalarının gücünü kullanarak etkin şekilde çalışınız ve  benzer bir ortamla işbirliğinde bulununuz. Outlook ve E-mail, kontaklar, takvimler ve görevler ile eş zamanlı hale getirilmiş müşterinizin kayıtları arasında bir ağ geçidi edininiz. Zahmetsizce müşteri verilerini   teklifler, fiyat bildirimleri, mektuplar ve faksları kişiselleştirmek için  özel bilgisayar yazılımlarında ve belgelerinde birleştiriniz. Özgün ticari gereksinimlerinize uyan özel raporları oluşturunuz ve Maximizer CRM’de tüm mali geçmişi inceleyiniz.

 

 

 

Diğer ön ve arka ofis uygulamaları ile entegre ediniz  

 

Kolay bir şekilde diğer ticari uygulamalarından kaynaklanan bilgileri entegre ediniz . XML kullanarak, envanter yönetimi veya ERP programları gibi diğer sistemlerden verileri gerçek zamanlı veya düzenli programlanan aralıklarla gecelik veya haftalık olarak eş zamanlı hale getiriniz. Bir başka yazılım uygulaması açarak zaman kaybetmeden tüm müşteri odaklı personelinizin hızlı bir şekilde gerekli detayları görmesi için bilgileri ekrana getirmek için CRM’nizin içerisinde ilave bir pencereyi oluşturunuz. İşlenen siparişler veya gecikmiş sevkiyatlar gibi kritik aktivitelere dair uygulamalarını izlemek için programlanmış devreye alınmış veri transferinden faydalananız.  

 

Gereksinime göre uyarlama yapmak için her yönüyle tasarlanmıştır 

 

Kolay kullanılan ara yüz sayesinde, geliştiriciler ve IT uzmanları Maximizer CRM’nin kuvvetini entegre etmek, kendinize göre uyarlamak ve genişletmek için gerek duydukları her şeyi bulabilirler. Sanayi veya ticari terminolojinize uyan diyalogları, pencereleri ve menüleri alan etiketlerini uyarlayarak ara yüzünüzü kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Özel program davranışlarını, pencereleri ve alarmları oluşturunuz ve diğer uygulamalar entegre ediniz. Kolaylıkla http üzerinden standart hale getirilmiş, diğer web uyumlu uygulamalar ile hızlı entegrasyon için bilgi değiş tokuşunda bulununuz. Her iki desktop için ve otomatik üçüncü taraf veri eşleştirmesi olan bağlantısız uzaktan kullanıcılarda çalışması içim entegrasyon ve kendinize özgü pencereleri  sağlayınız.

Eğitim videolarımızı izlemek için tıklayınız.
Basın ve Medya ile ilgili haberler için tıklayınız.
Referanslarımız için tıklayınız.