Erişim Seçenekleri

Maximizer CRM'e her istediğinizde ve istediğiniz yerde erişim sağlayın

 

 

Maximizer'in esnek ve uyumlu CRM çözümü personelinizin çalıştığı yerde ve cihazlarda önemli bilgiler ve araçlar sağlamaktadır. Windows Desktop, Web Access, veya  mobil akıllı telefonlarınızda veya tabletlerinizde erişim sağlayabilirsiniz, ofisinizde, evde veya uzak ofisinizde veya yolda çalışırken önemli bilgilere erişebilirsiniz.

 

 

Kuvvetli ve sezgisel CRM için Windows Desktop

  

Windows Desktop’unuzda kurulumu yapılmış Maximizer CRM müşteri ile iletişim kuran personelinize kazanç getiren ilişkiler kurulması için gerekli olan tüm önemli bilgileri ve araçları sunar. İşletme içinde bakımı yapılan merkezi CRM veritabanınız ile dahili bilgilere Windows desktop sayesinde işletmenizin kablolu veya kablosuz ağı aracılıyla ulaşırsınız. Kolay idare edilebilir güvenliğe, veri tabanınızın yedeklenmesine ve desktop idare modülü ile kullanıcı izinlerine, bir veya daha fazla yönetici tarafından erişim sağlanabilir.


 

 

 

 


 

 

Gerçek zamanlı ve elverişli online web erişimi

  

Şirketinizin güvenlik sunucusunda host sağlanan, Maximizer CRM Web erişimi Windows Desktop versiyonu gibi size ve aynı modüle ve araçlara standart bir web browser sayesinde her bir desktop’daki yazılıma kurulumu yapılmamış olarak kolay bir biçimde izin vererek aynı işlevi sağlıyor. Web erişimi personelinize ofis dışından sağlanıyor ve Maximizer CRM’e gerçek zamanlı olarak internet bağlantısı olan her yerden erişim yapabiliyor.Verimli kalmasını ve aksama süresini kısaltan güvenli bir web browseri aracılıyla web bazlı CRM erişimi personele sağlandığından dâhili sunucularınızda verilerin güvenliği muhafaza edilmektedir.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Çalışma esnasında anında yanıt için Mobil CRM

  

Sanal olarak web uyumlu her hangi bir akıllı telefon veya tablet kullanarak (iPhone, Google Android, Windows Mobile ve iPad dahil), mobil CRM  ile Maximizer CRM veritabanınızdaki önemli müşteri bilgilerini gerçek zamanda mobil cihazınızın kablosuz web browserı aracılıyla inceleyebilir ve güncelleyebilirsiniz. Satışta, servis ekibinde veya sıklıkla seyahat eden idareci olarak mobil CRM ile her zaman önemli bilgilere başarı ile bağlanabilirsiniz.CRM’nin manivela gücü ve hareket uyumu ile her yerde ve her istediğiniz anda müşteri ilişkilerini kurabilir, verimliliği artırabilir ve iş arkadaşlarınızla işbirliği geliştirebilir ve gerek zamanlı güncellemeler ortaya koyabilirsiniz.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 Windows Desktop çevrim dışı için uzaktan eşitleme 

 

Alternatif bir Web erişimi olarak, MaxExchange ile gerçek zamanlı işbirliği için uzak ofisi ekip üyelerini bir araya getiriyor. Maximizer CRM veri eşleme seçeneği uzaktan çalışan personele online ve çevrim dışı erişim sunmaktadır. Uzaktan çalışan ekip üyesi sisteme giriş yaptığında,  MaxExchange otomatik olarak ana veri tabanında kişisel güncelleme yapmakta ve ana merkezden en yeni bilgileri eşleştirmektedir.Aynı veri modüllerinin ve süreçlerinin tümüne erişim ile personel çevrim dışı olduğunda dahi verimliliği muhafaza edebilmektedir.  

 

 
Eğitim videolarımızı izlemek için tıklayınız.
Basın ve Medya ile ilgili haberler için tıklayınız.
Referanslarımız için tıklayınız.