Menuler
Bulut Bilişim

Bulut Bilişim

 

Cloud içinde uygulamaları hızlıca ve ekonomik bir şekilde geliştirin, test edin, dağıtın ve bağlantılandırın ve işlemleri değişen ihtiyaçlarınıza uygun olarak kolayca çoğaltın veya azaltın.

 

Progress aşağıda yer alan nedenlerden dolayı SaaS yönetimsel uygulamalarının geliştirilmesi ve dağıtımı için önde gelen platformlardan birini sunmaktadır:

 

      -Progress OpenEdge Cloud Platformu bir (SaaS) yönetimsel uygulama hizmeti olarak güvenilir ve yüksek performanslı bir yazılım için en kısa yola sahiptir. 

 

      -Etkin veri yönetimi ürünlerimiz ile Progress,SaaS yönetimsel uygulamaları tarafından talep edilen yüksek kullanılabilirliği ve ölçeklenebilirliği yerine getirmektedir. 

 

      -İşletme ve uygulama ihtiyaçları daha da karmaşıklaştıkça, kullanıcı arayüzü esnekliğinin ve ölçeklenebilirliğinin önemi artmaktadır, Progress-bazlı SaaS uygulamaları Web Tarayıcıları, mobil cihazlar, küçük işlemci teknolojileri ve Java, .NET ve Web hizmetleri gibi diğer arayüz seçenekleri dahil herhangi bir kullanıcı arayüzü vasıtası ile iletilebilir.

 

      -Progress sağlam ve uygun maliyetli uygulama/veri yönetimi ve yönetim araçları sunar.

 

      -Progress pazarda öncülük eden Enterprise Service Bus’a (ESB) (Kurum Hizmet Veriyolu) sahiptir ve Sonic ESB’den OpenEdge Cloud platformunun bir parçası olarak SaaS dağıtımlarını çevreleyen proses entegrasyonu konularının üzerine eğilmek için yararlanılmaktadır.

 

      -Progress Actional, SaaS ve İşletme Hizmetleri Sağlayıcıları için gereken görünürlüğü eksiksiz end-to-end ticari işlem güvencesini garatilemek için işletmeye sağlamaktadır.

 

OpenEdge Cloud platformu aşağıda yer alan unsurları yerine getirmektedir:

 

      -Üstün geliştirme verimliliği – toplam sahip olma maliyetinde (TCO) % 73 azalma (TCO)

 

      -Uygun maliyetli işletme ve yönetim – %40 daha az pahalı 

 

      -Hizmet odaklı mimari – Endüstride öncülük eden

 

      -Dağıtım esnekliği–Bir kere yaz, her yerde dağıt

 

      -Kapsamlı yetkilendirme programları – Ödüllü program

 

Ayrıca Cloud merkezli topluluk kaynakları (programları) ile tıpkı sizin gibi olan diğerleri ile ortak çalışabilir, bağlanabilir ve SaaS ve Cloud ile her şeyi tartışabilirsiniz, diğer Process uygulamalarını deneyebilir ve başka şirketler tarafından üretilen tamamlayıcı ürün ve hizmetlerimizin sanal pazarına erişebilirsiniz. Ve hazır olduğunuzda uygulamanızı Cloud’a sadece 12 tık ile düzenleyebilir, test edebilir ve dağıtabilirsiniz ve hatta Cloud’a dağıtmadan önce self-service demonstrasyonlarından faydalanabilirsiniz.

 

Bir Hizmet Olarak Progress Pacific Uygulama Platformu 

 

Progress Rollbase yazılımının hizmet (SaaS) yönetimsel uygulamaları olarak,standart bir gözatıcıda (browser) bulunan üzerine tıklama sihirbazı ve sürükle bırak görsel tasarım araçları kullanmak suretiyle minimal bir kod sayısı ile hızlı yaratımını sağlar. Progress Rollbase’ i OpenEdge uygulamanızı Cloud’a yapılandırmak için kullanınız. Gözatıcınızdan hızlıca ekibinize dağıtılabilen veya müşterilerinize yollanabilen çok özellikli, ortak çalışmaya dayalı, web bazlı uygulamalar tasarlayıp geliştirebilirsiniz. Progress Rollbase herhangi bir Cloud’a veya işletme içi altyapısına dağıtılabilir. 

Eğitim videolarımızı izlemek için tıklayınız.
Basın ve Medya ile ilgili haberler için tıklayınız.
Referanslarımız için tıklayınız.