Menuler
Web Speed Work Shop

Yönetimsel Uygulamaların Hızlı Bir Şekilde Oluşturulması ve Dağıtılması İçin Kanıtlanmış Çözüm 

 

Progress® WebSpeed® Atölyesi İnternet üzerinden büyük hacimlerde hareket işleyen yüksek derecede ölçeklenebilir yönetimsel uygulamaları oluşturmak için bir bütünleşik geliştirme platformudur. 

 

Progress® WebSpeed® Workshop ITP (İnternet Hareket İşleme) uygulaması oluşturmaya yönelik OpenEdge Uygulama Sunucusunun WebSpeed Hareket Sunucusu elemanı üzerinde çalışan tümleşik bir geliştirme araçları takımıdır. OpenEdge Uygulama Sunucusu çok yüksek kullanılabilirlikli, yüksek ölçeklenirlikli ve yüksek hızlı yanıt oranlı ITP uygulamalarını dağıtmaya yönelik dayanıklı bir sunucudur. WebSpeed iletedarik zinciri yönetimi, sipariş girişi, müşteri hizmetleri ve stok kontrolü gibi güçlü veri tabanı bağlantısı ve durum yönetimi gerektiren yönetimsel uygulamalar çok katmanlı, çok platformlu Web uygulaması gelişiminin hızla evrimleşen dünyasına ayak uydurabilir.

 

WebSpeed Workshop, SpeedScript adı verilen bir Web özellikli bir dil ile size dağıtık uygulama mantığı geliştirmenize olanak sağlar. Daha sonra bu mantığı bir HTML kullanıcı arayüzü ile birleştirebilirsiniz.WebSpeed Atölyesi,Web Sunucusuna ve WebSpeed Hareket Sunucusuna bağlı iken uygulamanızı geliştirebileceğiniz şekilde entegre edilmiştir. Bu da sizin uygulamanızın çalışacağı bir ortamda geliştirme yaptığınız anlamına gelmektedir ve böylece dağıtım esnasındaki herhangi bir sürprizi ortadan kaldırmaya yardımcı olarak nihayetinde size test etme/saptama/test etme döngüsünde zaman tasarrufu sağlar.

 

Başlıca Avantajları

 

WebSpeed Atölyesinin entegre edilmiş çevresi işletmenize aşağıdaki konularda yardımcı olacaktır:

 

      -Kurumsal intranetler, ekstranetler ve internet üzerinden yönetimsel uygulamaların hızlı bir şekilde oluşturulması ve dağıtımı

 

      -Entegre Geliştirme Ortamını SpeedScript ile bir dağıtılmış uygulama mantığı geliştirmek için kullanma 

 

      -AppBuilder grafiksel ortamını karmaşık uygulama arayüzlerini hızlı bir şekilde yaratmak için kullanmak 

 

      -Bir derleyici, bir hata ayıklayıcısı, bir veri sözlüğü ve veri yönetimi yardımcı uygulaması içeren araç takımı ile güçlü yönetimsel uygulamalar yaratmak

 

WebSpeed Atölyesi güçlü yönetimsel uygulamalar oluşturmak için internet erişimli olan veya olmayan kanıtlanmış araçlar sağlamaktadır

 

      -J2EE’den AppServer™, .NET ve diğer platformlarda ABL kullanıcı arayüzü ile veritabanı arasındaki veri alışverişini sağlayan algoritmaya erişim için Java, .NET,ve Web hizmetleri proxylerini oluşturunuz. 

 

      -Kaynak prosedürlerini  tek tek veya grup halinde derleyiniz.

 

      -Uygulamaları hızlı ve etraflıca doğrulayınız.

 

      -Veri tabanı tanımlarını, varsayılan uygulamaları ve işletme kurallarını oluşturunuz ve koruyunuz.

 

      -Uygulama veri tabanı oluşturunuz.

 

      -Veri ve tanımları ikili biçim veya metin biçiminde boşaltınız veya yükleyiniz.

 

      -Geliştirme ölçekli AppServer (2 Ajanlı), WebSpeed® Hareket Sunucusu (2 Ajanlı), OpenEdge RDBMS (Bireysel, 1 kayıtlı istemci) ve İstemci-Networking (1 1 kayıtlı istemci) üzerinde dağıtılmış uygulamalar için kod çalıştırınız ve doğrulayınız.

Eğitim videolarımızı izlemek için tıklayınız.
Basın ve Medya ile ilgili haberler için tıklayınız.
Referanslarımız için tıklayınız.