OmniPage Professional 18

 

Belgeleri sadece dönüştürmekle yetinmeyin; onları OmniPage Professional 18 ile dönüştürün

 

Günümüzde kâğıt kullanmaya devam edilmesi kuruluşları yavaşlatır ve sıklıkla “bilginin yeniden oluşturulmasına” neden olur. Bu yalnızca çalışanların bilgileri mevcut kâğıt belgelerden yeniden oluşturarak veya kaybolan belgeleri arayarak zaman kaybetmelerine neden olmakla kalmaz, aynı zamanda verimlilik ve kazanç kaybı anlamına da gelir. Sorulması gereken soru şudur: “Yorucu yeniden yazma veya yeniden düzenleme işlerini yapmak zorunda kalmadan belgeyi istediğiniz biçime nasıl dönüştürebilirsiniz?” Yanıt OmniPage® Professional 18'dir. Bu yenilikçi çözüm, kâğıtları, PDF dosyalarını ve formları, PC'nizde düzenleyebileceğiniz veya belge havuzunda arşivleyebileceğiniz belgelere büyük bir hızla dönüştürür. Toplu işlem ve kapsamlı ağ özellikleri ile birlikte inanılmaz doğruluk oranı bu çözümü, her türde kuruluş için kusursuz seçim haline getirir.

 

Verimliliği Maksimuma Çıkarmak İçin: Aranabilir PDF İçin Edıscovery Yardımcısı
 
PDF dosyaları her yerde kullanılır ve çeşitli kaynaklardan gelebilir. Taranmış sayfaları, katıştırılmış görüntüleri ve diğer bilgi türlerini içerebilir. Ancak bu öğelerin çoğu, aranabilir metin içermez. Aranabilir PDF oluşturan yeni eDiscovery Yardımcısı, tek bir PDF dosyasını veya her türden PDF dosyası grubunu güvenle, tamamen aranabilen belgelere dönüştürmede çığır açmıştır. Artık PDF dosyalarını tek tek açmak veya değerli bilgileri yanlışlıkla silebilecek bir OCR işlemini kullanmak zorunda değilsiniz.
 
 
Mıcrosoft Sharepoınt Ve Dms Bağlantısında Öncü Durumdadır
 
 
Microsoft® SharePoint® sunucunuza belgeleri tarayıp kuruluşunuz içinde herhangi bir yerden bu belgelere erişebilirsiniz. OmniPage Professional 18'de bir SharePoint Bağlayıcısı vardır ve bu bağlayıcı, Açık Metin Bağlantı Çözümleri (Hummingbird®) ve Autonomy®-Interwoven® iManage Bağlayıcıları ile etkinleştirilir. Ayrıca lineer PDF, PDF/A uyumluluğu ve PDF 1.7 desteği, arşivlenen belgelerinize her zaman erişebileceğiniz anlamına gelir.
 
OmniPage Professional ile şunları yapabilirsiniz:
      -Üstün sözcük doğruluğundan yararlanarak belgeleri hızlı bir şekilde yeniden oluşturabilirsiniz.
      -Belgenin biçimini koruyarak dönüştürülen belgenin tamamen orijinal belge gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.
      -Mevcut metni korurken, belgeleri tamamen aranabilir hale getirebilirsiniz.
      -Kâğıtları ve PDF dosyalarını, düzenleyebileceğiniz ve arşivleyebileceğiniz PDF dosyalarına toplu olarak dönüştürebilirsiniz.
      -Formların ve verilerin toplanmasını ve dönüştürülmesini otomatik hale getirin.
      -Önde gelen bulut depolama hizmetlerine bağlanıp bunlardan belge dönüştürebilirsiniz.
      -İş akışlarıyla redakte etme ve vurgulama işlemlerini otomatik hale getirebilirsiniz.
 
Ücretsiz PDF Create Yazılımı İle PDF Dosyaları Oluşturun
 
 
PDF Create'i kullanarak baskı alabileceğiniz hemen tüm uygulamalarınızdan %100 endüstri standardında PDF dosyalarını toplu olarak oluşturun.
 

 

Eğitim videolarımızı izlemek için tıklayınız.
Basın ve Medya ile ilgili haberler için tıklayınız.
Referanslarımız için tıklayınız.