PaperPort Professional 12

Tüm Belgelerinizi Tarayın, Paylaşın, Düzenleyin ve Kaydedin

 

Günümüzde işyerlerini bilgi yönetiyor. Müşteriler veya iş arkadaşlarınız bir soru sormak için aradıklarında, doğru bilgilerin parmağınızın ucunda olması gerekir. Kâğıt yığınlarını arayarak veya dosyayı nereye kaydettiğinizi anımsamaya çalışarak zaman yitirmeye tahammül edemezsiniz. PaperPort® Professional 12, dünyanın 1 Numaralı masaüstü belge yönetim yazılımıdır. PaperPort güçlüdür, yeşildir ve kullanımı son derece kolaydır. Microsoft® Windows® ile çalışan PaperPort, kâğıt, fotoğraf, form, elektronik dosya ve diğerleri dâhil her tür belgeyi doğru ve aranabilir özellikteki endüstri standardı PDF'lere taramayı veya dönüştürmeyi basit hale getirir. Belgeleri görerek düzenlemenize ve yönetmenize olanak tanır. Bilgileri anında bulun. Hatta belgeleri güvenle paylaşın. Ofis organizasyonunu yeni bir düzeye çıkarın. PaperPort size kar zarar tablosunda sonuç alacak şekilde personel verimliliğini artırma, maliyetleri düşürme ve müşteri hizmetlerini geliştirme gücü verir. Böylesi bir rekabet avantajına ne dersiniz?

 

PROFESYONEL ÖZELLİKLER

 

Gelişmiş PDF Oluşturma ve Güvenlik

Süper Sıkıştırmayla Taranan Renkli Belgeler

Profesyonel Tarama Arabirimi

Sınırsız Tarayıcı Profili

MFP Taraması ve Belge Yönlendirme

Bölünmüş Masaüstü ve Çalışma Alanı Yer İşaretleri

 

DAHA AZ MALİYETLE DAHA İYİ ORGANİZE OLUN

 

Bilgileri izlemek için zaman ve para harcamaktan bıktınız mı? PaperPort tüm belgelerinizi gerektiğinde bulabileceğiniz tek bir yerde toplamanın en uygun maliyetli yoludur. 150'nin üzerinde belge türünü ve fotoğraf biçimini görerek yönetin. Klasörleri özel dizinler ve renklerle kontrol edin. Klasör notları iliştirin ve bu bilgileri dosyalara tarama sırasında otomatik olarak ekleyin. Hatta klasör adı listesini metin dosyasından içe aktararak aynı anda birden çok klasör oluşturun.

 

ÜSTÜN KALİTEDE TARAMAYLA KÂĞIT KULLANIMINA SON VERİN

 

Kendinizi kâğıdın yetersizliklerinden kurtarmak hiç bu kadar hızlı ve kolay olmamıştı. Çok işlevli yazıcılar dâhil herhangi bir popüler tarama aygıtını kullanarak her şeyi PDF'e tarayın. Bir düğmeye basarak masaüstünüzde mükemmel taramalar elde edin. Ya da doğrudan verilen PDF Viewer uygulamasına veya e-posta, Microsoft Word, Microsoft Excel®, Microsoft SharePoint® gibi özel uygulamalara tarayın. PaperPort o kadar akıllıdır ki belge kalitesini geliştirmek için belgelerinizi otomatik olarak düzleştirir, kırpar, döndürür ve geliştirir.

 

HIZLI BELGE ERİŞİMİ VE İŞBİRLİĞİ

 

İşleri benzeri görülmemiş hızda yapın. PaperPort, PDF'leri hiç olmadığı gibi görüntülemenizi, düzenlemenizi ve paylaşmanızı sağlayan gelişmiş PDF Viewer uygulamasını içerir. Ücretsiz Adobe® Reader® yerine mükemmel şekilde kullanılabilir. PDF dosyalarını hızla açın. Hızlı ve verimli işbirliği için notlar, çizgiler, dinamik damgalar ekleyin. PaperPort'ta dosyaların sayısı veya boyutu sizi yavaşlatmaz. Dosya boyutu sınırlamalarını düşünmek zorunda kalmadan en iyi şekilde sıkıştırılmış, taranmış, renkli PDF belgelerinizi e-posta ile bile gönderebilirsiniz.

 

BİLGİLERİ ANINDA BULMA

 

Aramaya daha az, bulmaya daha çok zaman ayırın. PaperPort ile taranan her kağıt belgeden aranabilir PDF'ler oluşturabilirsiniz. PaperPort, PDF görüntü içeriğinin tamamının aranabilir olmasını sağlamak için dünyanın en doğru Optik Karakter Tanıma (OCR) teknolojisini kullanır. Bilgisayarınızdaki veya paylaşılan ağınızdaki belirli bir dosyayı hızla bulmak için Windows® veya Google® Desktop Search'te anahtar sözcükleri ve terimleri girin.

 

BELGE DERLEMEYİ BASİTLEŞTİRME

 

Belge derlemenin zorluklarından kurtulun. PaperPort’un benzersiz bölünmüş masaüstü tasarımı, belge küçük resimlerinin yanında sayfa küçük resimlerini tek tek görüntüler. Belgelerin tamamını başka bir belgenin içine sürükleyip bırakın veya sayfaları seçerek tek tek bir PDF belgesinden diğerine taşıyın. Hatta tarama ve fotoğrafları, PDF biçimine otomatik olarak dönüştürmek üzere sözcük işleme, elektronik tablo ve sunu dosyalarıyla birleştirebilirsiniz. Birden çok belge arasında gidip gelmeye son. Sadece sürükle ve bırak… İşte hazır. Tıpkı gerçek kâğıtları üst üste koymak gibi.

 
Eğitim videolarımızı izlemek için tıklayınız.
Basın ve Medya ile ilgili haberler için tıklayınız.
Referanslarımız için tıklayınız.