PDF Converter Professional 7

 

 Better PDF for Business™ ile Oluşturun, Dönüştürün ve İşbirliği Yapın

PDF Converter Professional 7, iş kullanıcıları için akıllı PDF çözümüdür. PDF dosyaları dönüştürmek, düzenlemek, paylaşmak ve oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Nuance’ın, Microsoft® Office® ve Microsoft Windows® içinden bile düzenlenebilir biçimlere en doğru şekilde belge dönüştürme özelliğini içerir. Daha verimli tarama, gelişmiş PDF araması ve Microsoft Silverlight’ı kapsamak için genişletilmiş multimedya desteği ile kullanıcılar, geliştirilmiş verimlilik ve iş birliği için PDF dosyaları oluşturabilir, dönüştürebilir, düzenleyebilir, derleyebilir ve güvenle paylaşabilir.

Profesyonel Belgeler Üretin

Nereye gönderdiğiniz önemli olmaksızın, ekranda göründükleri kalitede yazdırılan belgeler sunun. Anında, PDF ve PDF/A 1-b sürümlerini içeren, neredeyse tüm PDF görüntüleyicilerle tamamen uyumlu güvenlik seçeneğine sahip %100 endüstri standardında PDF dosyaları oluşturun. Microsoft Word, Excel® ve PowerPoint®'te PDF'ler oluştururken köprüleri, meta verileri bile otomatik olarak aktarabilir ve yer işaretleri oluşturabilirsiniz. Her tür dosyayı ve/veya klasörü popüler PDF okuyucularla görüntülenebilen etkileyici PDF Portföylerinde birleştirin. Hedef kitleye kılavuzluk eden etkileyici ve etkileşimli kapak sayfaları ekleyin. Mesajınızı dikkat çeken bir stilde iletmek için fotoğraflar, grafikler, filmler, ses ve 3B çizimler bile ekleyebilirsiniz.

Hat Pdf Dönüştürme İle Zamanda Ve Paradan Tasarruf Edin

Karmaşık düzene ve grafiklere sahip PDF belgelerini yeniden oluşturmakla vakit kaybetmeyin. PDF dosyalarını, tek bir tıklatmayla, tabloları ve grafikleri bozulmadan tam biçimlendirilmiş, düzenlenebilir Corel® WordPerfect® ve Microsoft Word, Excel ya da PowerPoint belgelerine dönüştürün. Hatta bir PDF belgesinin tüm sayfalarını tek bir Excel çalışma sayfasında birleştirin. Üstün dönüştürme doğruluğu sürekli kusursuz sonuçlar sunar.

Şimdiye Kadar Hiç Yapmadığınız Şekilde İş Birliği Yapın

PDF belgelerine notlar, damgalar, belirtme çizgileri, grafikler ve daha pek çok şey ekleyerek fikir alışverişinde bulunun ve yönergeler sağlayın. Uygun Yorum Panelini kullanarak tüm yorumlarınızı görüntüleyin, düzenleyin, önem sırasına göre listeleyin ve güncelleştirin. İletişiminizin kusursuz olması için metinlerdeki ve grafiklerdeki hataları gidermek üzere belgeleri doğrudan düzenleyin, yazı tiplerini, renkleri ve daha pek çok şeyi değiştirin.

Belgeleri Kolayca Derleyin

Dosyaları birleştirin ve sayfaları sürükleme ve bırakma yöntemiyle kolayca kaldırın veya değiştirin. Bir hedef dosyaya eklemek için kaynak belgeden (Microsoft Word, Excel, Corel PowerPoint, WordPerfect, XPS, JPG, BMP ya da TIF) sayfalar görüntüleyin ve seçin.

Daha Akıllı Aramalar Yapın

Nuance'ın en hatasız aranabilir PDF'e dönüştürme işlemiyle, bir PDF dosyasında her şeyi arayabilirsiniz. LooksLikeSearch™ özelliğini kullanarak telefon numaraları, e-posta adresleri ve tarihler gibi içeriği metin yerine alfasayısal düzen yoluyla hızlı bir şekilde arayın. Daha hızlı ve daha kolay düzenleme için arama sonuçlarını otomatik olarak vurgulayın, üzerini ya da altını çizin. 

Belgelerinizi Koruyun

PDF belgelerine güvenli şifreleme ve izin denetimine sahip parolalar ekleyerek görüntülemeyi, yazdırmayı ve değişiklikleri denetleyin. İsterseniz geliştirilmiş güvenlik sağlamak için belgedeki imzalar, damgalar, biçimlendirmeler, ek açıklamalar ve doldurulmuş form alanları da dâhil her şeyi düzleştirebilirsiniz.

Toplu Dönüştürme İle Daha Verimli Olun

PDF dosyası haline getirmeniz gereken bir sürü dosyanız mı var? Bir grup PDF dosyasını düzenlenebilir belgelere mi dönüştürmeniz gerekiyor? PDF Converter Professional, zamandan maksimum miktarda tasarruf etmek için dosyaları toplu olarak oluşturmayı ve dönüştürmeyi her zamankinden daha kolay hale getirerek bu zorlukların üstesinden gelmenizi sağlayacak birkaç yardımcı içermektedir.

Eğitim videolarımızı izlemek için tıklayınız.
Basın ve Medya ile ilgili haberler için tıklayınız.
Referanslarımız için tıklayınız.