OpenEdge Studio

OpenEdge Studio

 

OpenEdge Studio yazılım geliştiricilere karmaşık, dağıtık iş uygulamalarının inşa edilmesi işini kolaylaştıran benzersiz ve yüksek verimlilikte bir geliştirme ortamı sunmaktadır.

 

OpenEdge Studio günümüzün istemci/sunucu modelinden Internet üzerinde çalışan transaction işleme modeline kadar değişen bir çok tipteki iş uygulamalarının geliştirilmesinde kullanılan, uyarlanabilir ve kişiselleştirilebilir arayüzlerden oluşan bir dizi aracın biraraya getirildiği tek ve bütünleşik bir çalışma platformunu temsil eder. OpenEdge Studio aynı zamanda Progress Dynamics uygulama iskeleti ve onun esnek ve geleceğe uyumlu iş uygulamalarının inşasına olan yaklaşımında kullandığı yüksek verimlilikteki yöntemi için tasarlanmış bir geliştirme ortamıdır. Progress Dynamics, uygulamaların nesne niteliklerinin, şablonlarının ve iş bileşenlerinin depolanmasıyla kendini dinamik olarak değiştirebildiği bir ambarlama mantığı anlamına gelir.

 

OpenEdge Studio, AppBuilder aracı sayesinde kullanıcı arayüzleri ve iş bileşenlerinin yaratılması işlerinin bir çoğunu otomatikleştirir. AppBuilder nesneler tanımlamak, arayüzler tasarlamak ve veri bağlamak için görsel araçlar sunan merkezi bir yazılım geliştirme atölyesidir. Bu araçlar ve bunların altında yatan geliştirme metodolojisi iş mantığının yeniden kullanımını destekler ve bir çok kodlama görevini ortadan kaldırır. SmartBusinessObject ve SmartDataObject bileşenleri geliştiricilerin karmaşık iş kurallarının modüllerini hızlıca birleştirmelerini sağlar.

 

İş deneyimi mantıksal olarak tanımlanan kurallar ve süreçler formunda kazanıldığı için bir dizi OpenEdge Studio aracı bu mantığın bir Web servisi olarak ya da OpenEdge, .NET ya da Java istemcileri tarafından erişilebilecek şekilde konuşlandırılması ve çalıştırılmasını kolaylaştırır. OpenEdge Studio günümüzün hibrid uygulamalarının hızlıca ve etkili bir biçimde yaratıldığı bütünleşik bir ortamı temsil etme konusunda benzersizdir.

Eğitim videolarımızı izlemek için tıklayınız.
Basın ve Medya ile ilgili haberler için tıklayınız.
Referanslarımız için tıklayınız.