İş Zekası(BI)

İş Zekâsı hiç bu kadar çabuk ve kolay olmamıştı

 

 Hızlı Gelişim

 

 Esnek raporlama

 

 Strateji ile işlemi hizalamak

 

 İş Zekâsını bizi teşvik ettiği kadar kolaylaştırmak. Ara yüzümüz sadece güzel değil, en ileri İş Zekâsı (BI) işlevlerine tüm mantık alanlarında tıklama basitliği ile şahit olacaksınız.

 

Yellowfin size nasıl yardımcı olacak?

  

Çabuk ve kolay sorgulama ve analiz

 

Anlaşılır raporlar istiyorsunuz, ancak bunların oluşturulması için haftalarca bekleyecek zamana genellikle sahip olunmaz. Yellowfin’in son derece sezgisel ara yüzü ile ticari sorun yaşadığınızda, yanıt vermek için beklemek zorunda değilsiniz. Dakikalar içinde interaktif raporlar oluşturun.


 

 

 

 


 

Esnek formatlama

 

Bir dizi rapor veya gösterge panelleri geliştirdiğinizde, size ve şirketinize özgü bir yöntem ile verileri sunmak için esnekliğe ihtiyacınız olacaktır. Formatlama ve özel formatlar önemli olan noktaları vurgulamanıza ve dikkat çekmenize sağlar.


 

 

 

 


 

Çizelgeler alarmları

 

İnsanlara raporları mail atmak ihtiyacı olanların ellerine bu verileri göndermek için iyi bir yoldur. Ancak gelen kutusunda çok fazla rapor olması bunların görmezden gelinmesine yol açmaya başlar.


 

 

 

 


 

Birçok veri kaynaklarına bağlantı yapın

 

Birçok farklı sistem ve veri tabanları ile muhtemelen verileri depoluyorsunuz. Yellowfin ile OLAP küplerinden, CSV dosyalarına varıncaya kadar birçok farklı veri tabanından sorgulama yapabilirsiniz, hatta veri deposu oluşturmadan tek bir raporu veya gösterge panelini oluşturmak için birçok veri kaynağını kombine edebilirsiniz.


 

 

 

 


 

In-Memory analizi ile daha hızlı sorgulama

 

Hız önemlidir. Bir sorgulamayı çalıştırmak için her zaman dakikalarla sayılabilecek bir süre bile bekleyemeyebilirsiniz. Yellowfin’in In-Memory veri tabanı ile analiz hızınızı yönetiniz ve önemli ticari sorulara yanıt veriniz.


 

 

 

 


 

Eğitim videolarımızı izlemek için tıklayınız.
Basın ve Medya ile ilgili haberler için tıklayınız.
Referanslarımız için tıklayınız.