Eşleştirme

Ticaretinizi haritaya yerleştiren ödül kazanmış Lokasyon Tabanlı İş Zekâsı

 

 Müşterilerim nerede bulunuyor?

 

 Hedeflediğim kitleye hangi medya kanalları ile ulaşabilirim?

 

 Düşük performans sergileyen şubelerim nerde bulunuyor ve bunlar durdurulmalı, yeniden yerleştirilmeli veya kapatılmalı?

 

Bir bakışta eşleştirme

 

 Yellowfin’in ödül kazanmış Lokasyon Tabanlı İş Zekâsı tüm rapor veya gösterge panellerine dinamik haritaları kolayca yerleştirme olanağı sağlar. Mekânsal verilerinizi geleneksel İş Zekâsı verileriniz ile birleştirmek işinizi haritaya yerleştirecektir.

 

Yellowfin size nasıl yardım eder?

  

Tam bir resim elde etmek

 

Verilerinizden %70’den daha fazlası lokasyon komponentine haizdir. Geleneksel İş Zekâsı araçları tipik olarak sadece tablolar, kılavuzlar ve çizelgeler sunar ve harita sunumu yapmaz. Öykünün bu sadece bir parçasını anlatır. Yellowfin’in harita görselleştirmesi ile işiniz için önemli olan İş Zekâsı verisi ile hızlıca ilişkilendirebilir ve müşteri kümeleri veya aykırılıkları gibi coğrafi trendleri tespit edebilirsiniz.


 

 

 

 


 

Haritanın seçilmesi elinizdedir

 

Yellowfin ile mekansal ve düzenli verilerinizi Google maps, GIS veri dizileri ve Web Map Servisleri (WMS) gibi bir çok harita formatında zahmetsizce bir araya getirebilirsiniz. Yellowfin ESRI veya MapInfo gibi mevcut GIS araçlarını kullanarak WMS aracılıyla hızlıca bütünleyebilir veya parça parça verileri bir araya getirebilirsiniz.


 

 

 

 


 

Bir karar almadan ROI yoktur

 

Coğrafi görselleştirme tamdır. Verilerinizi harita ortamına dökmek nerede olduğunuzu görmenizin yanı sıra, nerede olmadığınızı da görmenize olanak sağlar. Mutlaka bulunmanız gereken olası piyasaları içeren bir anlayış elde etmenize olanak sağlar. Yellowfin ile bir sonraki fırsatınızın nerde olduğunu keşfedin.


 

 

 

 


 

Daha derin kavrayış için yer ve zamanı kombine edin

 

Zamanla meydana gelen değişiklikleri haritanızda hareketli olarak düzenleyiniz. Yellowfin’in harita animasyonu hangi trendlerin ve hangi beneklerin coğrafi olarak hareket ettiğini takip etme olanağı sağlar.


 

 

 

 


 

Çoklu katmanlı analiz

 

Kişi başına milli gelir gibi coğrafi veya istatiksel verileri haritalarınızda paylaştırma yeteneği size ilave bir düzeyde analiz ve anlayış sağlamaktadır. Ancak geleneksel veri tabanı ve İş Zekâsı teknikleri kullanarak zordur. Yellowfin çok katmanlı haritaları ‘bir anda’ çok kolay olarak oluşturmaktadır.


 

 

 

 


 

Eğitim videolarımızı izlemek için tıklayınız.
Basın ve Medya ile ilgili haberler için tıklayınız.
Referanslarımız için tıklayınız.