İşbirliği

Temel raporlama ve gösterge panelleri altında İş Zekâsı Yolu ile işbirliği 

 

 Verileri bilgiye çevirin  

 

 Fikirlerinizi paylaşın

 

 Ortaklaşa daha iyi karar alırsınız

 

İşbirliği

 

 Yellowfin geleneksel İş Zekâsından çok daha fazlasıdır. Fikirlerinizi paylaşama, verilerinizi tartışma ve kolaylıkla daha iyi karar almak için ortak bilgiyi kullanma olanağı sağlayarak bilgi işbirliğini kolaylaştırmaktadır.

 

Yellowfin size nasıl yardım eder?

  

Verilerinizi paylaşın

 

 Bir YouTube klibine yerleştirmek kadar kolay verilerinizi paylaşmanızı sağlıyoruz. Web sayfanızda, forumunuzda, wiki’de ve her istediğiniz yerde interaktif raporlarınızı ve gösterge panellerinizi yerleştiriniz. Gerekli olduğunda bilgileri paylaşmak için rapor veya gösterge paneli menüsünden yazılarınızın bir kopyasını alınız.Aşağıda gösterilen enteraktif örnek rapora göz atın!

 

Dipnot ekleyin ve verilerinizi açıklayın

 

Son ay hangi satış çizelgesinin dibe vurduğunu hatırlayamıyor musunuz? Güzel. Yellowfin’in dipnotları bu sorunu çözecektir. Verilerde özel bir trend halinde ortaya çıkan durumları tespit etmenize yardımcı olacak yorumları bir rapora ekleyiniz.

Açıklama: http://www.yellowfinbi.com/images/solutions.mobile.section1.png
 

 

 

 


 

Görüşmede bulunun

 

Size ve iş arkadaşlarınıza temel şirket ölçüleri hakkında kolaylıkla bir görüşmede bulunmanıza rapor yorumlama olanak sağlar. Şirket performansınızın nasıl gittiği üzerine daha iyi bir anlayış sağlamanız için bir raporu ve ilgili yorumu takip edin.


 

 

 

 


 

Önemli sorunları tartışın

 

Yellowfin’in eşsiz görüşme forumu bilgi paylaşmanıza en üst düzeyde yetki verir. İş arkadaşlarınız, yerleştirdiğiniz raporlar ile verileri analiz ediniz, havuzlar oluşturunuz ve ilgili görüşmelerde bahsedilen fikir alış verişinde bulununuz. Gerek duyduğunuz bilgilere tam bir inceleme yaparak kolay kullanım ve Yellowfin’i gerçekten fark edilir bir platform haline getiren fleksibilite ile önemli sorunları tartışın.

Açıklama: http://www.yellowfinbi.com/images/solutions.mobile.section1.png
 

 

 

 


 

Verilerinize duyulan güveni artırın

 

Yayınladığınız raporlara güvenmek hayatidir. Yellowfin’in rapor onayı çalışma akışı yıllardır karar almaya alıştığınız aynı prosesi kullanarak raporların oluşturulmasına olanak sağlar. Örneğin bir satış yöneticisi şirketin diğer bölümlerinde yayınlanmadan önce her hangi bir satış personeli tarafından oluşturulmuş tüm raporları inceleyebilir. Bu verilerinize yüksek düzeyde güvenmenize olanak veren gönderilmiş raporlar için filigran ile bağlantılıdır.

Açıklama: http://www.yellowfinbi.com/images/solutions.mobile.section1.png
 

 

 

 


 

İşlemi hemen yapmak

 

Neyin değiştiğini ve neye dikkat etmeniz gerektiğini bilmek, gününüzde neye öncelik vereceğinize yardımcı olabilir. Yellowfin’in gelen kutusu ile tüm alarmlarınızı, güncellenmiş tartışmalarınızı ve paylaşılan analizleri tek bir bakışta görebilirsiniz. Önemli olanı en başta tutunuz.

Açıklama: http://www.yellowfinbi.com/images/solutions.mobile.section1.png
 

 

 

 


 

Eğitim videolarımızı izlemek için tıklayınız.
Basın ve Medya ile ilgili haberler için tıklayınız.
Referanslarımız için tıklayınız.