Yellowfın

Kullanması son derece kolay olan bir İş Zekâsı  

 

- Geliştirilme, veri paylaşımı ve kullanım kolaylığı

- Her yerde her zaman erişim    

- Karar almada işbirliği ile etkin sonuçlar

 

Yellowfin bütünsel bir İş Zekâsı platformudur. Verilerden gösterge panellerine kadar, Yellowfin ortak çalışmaya dayalı müthiş bir İş Zekâsı (BI) deneyimi sunmaktadır.  

En ileri İş Zekâsı (BI) işlevlerine tüm alanlarda ve tıklama basitliği ile şahit olacaksınız.  Ayrıca bunun için veri tabanınızdaki alanları öğrenmek zorunda değilsiniz, bu İş Zekâsını kolaylaştıran etkendir.  

 

Yellowfin’in verilere nasıl kolaylıkla erişebildiğinizi, bunları analiz etmenize ve ilgili kişilerle paylaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görebilirsiniz.  

 

Yellowfin sizin için ne yapabilir?

 

 

 

İnteraktif gösterge panelleri  

 Tek bir bakışta işinizi inceleyiniz. Çoklu veri kaynaklarından, kişiselleştirilmiş gerçek zamanlı gösterge panellerine varıncaya kadar gereksinim duyduğunuz tüm verileri kombine ediniz. Yellowfin interaktif gösterge panelleri bir browser üzerinde doğru şekilde filtre etmenize, detaylarda alıştırma yapmanıza ve analiz yapmanıza olanak sağlar. Yellowfin ile günlerce, haftalarca veya aylarca değil sadece bir saat içinde verilerden gösterge panellerine geçebilirsiniz.

 

 

Paylaşmak ve İşbirliğinde bulunmak  

Daha iyi ticari kararlar alınmasını sağlamak ve diğerlerine yardım etmek için verileri, kişileri ve organizasyonunuzun yaratıcılığını bir araya getirmenin faydalarını düşününüz. Yellowfin ile bunu yapabilirsiniz. İş Zekâsı içeriğinizi çok kolay paylaşılır kılarak herkesin kullanabileceği bilgi ekranlarıyla şirketin iç ağına zekânızı katınız.

 

 

 

Mobile BI – Veriniz her zaman, her yerde   

Yellowfin’in mobil uygulamasını seveceksiniz. Kolay kullanılabilirlik ile ortak çalışma işlevlerini,  gösterge panelleri ve raporlarına kolay geçişi, bir parmak tuşu ile filtrelemeyi veya sıkıştırmayı ve zum yapmayı bir araya getirmektedir. Uygulamada bir rapor veya gösterge paneli oluşturmaya devam ettikçe, ekstra adım veya geliştirmeye gerek olmadan,  mobil cihazınızdan erişebilirsiniz.

 

 

İleriye etkili alarmlar ve istisna raporu     

Gerçek zaman alarmları işinizde önemli bir şey meydana geldiğinde aynı anda bunu bilmenize olanak sağlar. Yellowfinile siziniçin ticari verileri izlemeniz için alarmlar oluşturmak kolaydır.Telefonunuza veya iPad’inize e-mail ile gönderilen raporlar veya aktifleşen alarmlar derhal harekete geçmenize olanak sağlar. 

 

 

 

Anlaşılır veri görselleştirme

Veri görselleştirmesi sadece verilerinizi iyi bir şekilde sunmak değildir, ayrıca verileriniz güçlü bir şekilde kontrol edilir. Yellowfin ile zahmetsizce görselleştirmeyi seçebilir ve değiştirebilirsiniz, böylece kolaylıkla aykırı değerleri ve trendleri belirleyebilirsiniz. 44 çizelge türü ile sofistike kafes çizelgelerinden popüler çizgi ve gösterge çizelgelerine varıncaya kadar doğru görselleştirme sadece bir tıklama ile mümkündür.    

 

 

 

Veri haritanız   

Organizasyon verilerinizin %70’inden fazlası yerel bir komponentir. Yellowfin’in ödül kazanmış olan Lokasyon Tabanlı İşZekâsı verilerinizi haritaya yansıtır. İş Zekâsınız  (BI)tam entegre GIS haritalandırma yetenekleri ile mekânsal ve İş Zekası (BI)verileri ile eşzamanlı görselleştirmek için kombine ediniz. Yellowfin ‘nerede’ ve ayrıca ‘ne ve ne zaman sorularını sormanıza olanak sağlar.

 

 

 

 

Hızlı veri analizi

Veri analizi sade temel filtrelemeden fazlasını gerektiriyor.Ayrıca verilerinizi kontrol edebilecek durumda olmanız gerekiyor. Yellowfin’in çok sezgisel rapor oluşturucusu farklı şekillerde verilerinizi analiz etme olanağı sunuyor.Genelden özele, özelden genele veya her istediğiniz yerde hatta çoklu veri kaynaklarında bile analizler yapmanıza olanak sağlıyoruz.Verileriniz ve verilerinizin denetlenmesi arasında bariyer koymuyoruz. 

 

 

 Tam bir Ticari Zeka (BI) platformu

 
Yellowfin farklıdır. Diğer İş Zekası (BI) ürünlerinden farklı olarak, tek bir entegre platform ile tüm İş Zekası (BI) işlevlerini sunuyoruz.Yellowfin bir saat içerisinde kurulabilir ve bir saniyede 1000 kullanıcıya dağıtılabilir.Tanımlayıcı veriden, gösterge panellerine varıncaya kadar, kullanıcı güvenliği ve çizelgesi bir uygulama ile her zaman etkileşimde bulunacaksınız.Yellowfin özellikle eğitim, dağıtım ve yönetim giderlerinizi azaltıyor.

 

 

 

 
Eğitim videolarımızı izlemek için tıklayınız.
Basın ve Medya ile ilgili haberler için tıklayınız.
Referanslarımız için tıklayınız.