PDF Converter

 

 

PDF Converter Professional 7; Better PDF for Business™ ile Oluşturun, Dönüştürün ve İşbirliği Yapın.

PDF Converter Professional 7, iş kullanıcıları için akıllı PDF çözümüdür. PDF dosyaları dönüştürmek, düzenlemek, paylaşmak ve oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Nuance'ın, Microsoft® Office® ve Microsoft Windows® içinden bile düzenlenebilir biçimlere en doğru şekilde belge dönüştürme özelliğini içerir. Daha verimli tarama, gelişmiş PDF araması ve Microsoft Silverlight'ı kapsamak için genişletilmiş multimedya desteği ile kullanıcılar, geliştirilmiş verimlilik ve iş birliği için PDF dosyaları oluşturabilir, dönüştürebilir, düzenleyebilir, derleyebilir ve güvenle paylaşabilir.

PROFESYONEL BELGELER ÜRETİN

Nereye gönderdiğiniz önemli olmaksızın, ekranda göründükleri kalitede yazdırılan belgeler sunun. Anında, PDF ve PDF/A 1-b sürümlerini içeren, neredeyse tüm PDF görüntüleyicilerle tamamen uyumlu güvenlik seçeneğine sahip %100 endüstri standardında PDF dosyaları oluşturun. Microsoft Word, Excel® ve PowerPoint®'te PDF'ler oluştururken köprüleri, meta verileri bile otomatik olarak aktarabilir ve yer işaretleri oluşturabilirsiniz.

Her tür dosyayı ve/veya klasörü popüler PDF okuyucularla görüntülenebilen etkileyici PDF Portföylerinde birleştirin. Hedef kitleye kılavuzluk eden etkileyici ve etkileşimli kapak sayfaları ekleyin. Mesajınızı dikkat çeken bir stilde iletmek için fotoğraflar, grafikler, filmler, ses ve 3B çizimler bile ekleyebilirsiniz.

HATASIZ PDF DÖNÜŞTÜRME İLE ZAMANDAN VE PARADAN TASARRUF EDİN

Karmaşık düzene ve grafiklere sahip PDF belgelerini yeniden oluşturmakla vakit kaybetmeyin. PDF dosyalarını, tek bir tıklatmayla, tabloları ve grafikleri bozulmadan tam biçimlendirilmiş, düzenlenebilir Corel® WordPerfect® ve Microsoft Word, Excel ya da PowerPoint belgelerine dönüştürün. Hatta bir PDF belgesinin tüm sayfalarını tek bir Excel çalışma sayfasında birleştirin. Üstün dönüştürme doğruluğu* sürekli kusursuz sonuçlar sunar.

MICROSOFT OFFICE VE WINDOWS 7 KULLANARAK DAHA HIZLI, DAHA FAZLA ÜRETKENLİK

Windows'da dosya tararken tek bir tıklatmayla PDF'ler oluşturun. Ya da Microsoft Office belgeleri içinden PDF'e dönüştürün. Windows 7 Atlama Listeleri desteği, son kullanılan dosyalara ve yaygın PDF oluşturma ve dönüştürme görevlerine hızlı erişim sağlar. Ayrıca tümleşik Microsoft Outlook® PDF araçları, tüm e-posta klasörlerini ve ilişkili eklerini anında arşivlemenize olanak tanır.

ŞİMDİYE KADAR HİÇ YAPMADIĞINIZ ŞEKİLDE İŞ BİRLİĞİ YAPIN

PDF belgelerine notlar, damgalar, belirtme çizgileri, grafikler ve daha pek çok şey ekleyerek fikir alışverişinde bulunun ve yönergeler sağlayın. Uygun Yorum Panelini kullanarak tüm yorumlarınızı görüntüleyin, düzenleyin, önem sırasına göre listeleyin ve güncelleştirin. İletişiminizin kusursuz olması için metinlerdeki ve grafiklerdeki hataları gidermek üzere belgeleri doğrudan düzenleyin, yazı tiplerini, renkleri ve daha pek çok şeyi değiştirin.

 
 
 

Better PDF for Business™

Herhangi bir PC'den PDF dosyaları oluşturun Anında, diğer PDF görüntüleyicilerle tamamen uyumlu, %100 endüstri standardında PDF dosyaları oluşturun.

PDF dosyalarını hatasız olarak dönüştürün PDF dosyalarını, tabloları ve grafikleri bozulmadan, tam biçimlendirilmiş XPS, Corel® WordPerfect® ve Microsoft Word, Excel ya da PowerPoint belgelerine dönüştürün.

Doğrudan PDF dosyaları içinden düzenleme yapınDoğrudan PDF dosyaları içinden yazım hatalarını düzeltin, hem metinleri hem de grafikleri düzenleyin ve bunlara açıklama ekleyin.

PDF formlarını doldurun ve kaydedin Statik formları tamamlayabileceğiniz, kaydedebileceğiniz ve e-posta ile gönderebileceğiniz doldurulabilir formlara dönüştürmek için FormTyper™ aracını kullanın.

Doğrudan PDF'e tarayın Tarayıcınızı tercih ettiğiniz şekilde ayarladığınızda tek tıklatmayla PDF'e taramaya hazırsınız. Tek adımda tarayın, vurgulayın ve üzerini veya altını çizin.

PDF Portföyleri Oluşturun Birden çok dosyayı ya da klasörü tek bir PDF dosyasına yerleştirin. Portföyler, belge gruplarını hiç olmadığı kadar kolay ve etkili şekilde düzenlemenize, paylaşmanıza ve güvenli hale getirmenize olanak sağlar.

Çok katmanlı grafikleri yönetin AutoCAD® ve Microsoft Visio® gibi programlarla oluşturulmuş katmanları görüntüleme, seçme, birleştirme ve düzleştirme yeteneği ile grafikleri daha iyi yönetin.

Multimedyayı PDF'e getirin Mükemmel sonuçlarla hızlı ve kolayca dikkat çeken multimedya belgeleri oluşturmak için Flash ve Silverlight dosyalarını katıştırın.

 

 

 

 

BELGELERİ KOLAYCA DERLEYİN

Dosyaları birleştirin ve sayfaları sürükleme ve bırakma yöntemiyle kolayca kaldırın veya değiştirin. Bir hedef dosyaya eklemek için kaynak belgeden (Microsoft Word, Excel, Corel PowerPoint, WordPerfect, XPS, JPG, BMP ya da TIF) sayfalar görüntüleyin ve seçin.

DAHA AKILLI ARAMALAR YAPIN

Nuance'ın en hatasız aranabilir PDF'e dönüştürme işlemiyle, bir PDF dosyasında her şeyi arayabilirsiniz. Looks Like Search™ özelliğini kullanarak telefon numaraları, e-posta adresleri ve tarihler gibi içeriği metin yerine alfasayısal düzen yoluyla hızlı bir şekilde arayın. Daha hızlı ve daha kolay düzenleme için arama sonuçlarını otomatik olarak vurgulayın, üzerini ya da altını çizin.BELGELERİNİZİ KORUYUN

PDF belgelerine güvenli şifreleme ve izin denetimine sahip parolalar ekleyerek görüntülemeyi, yazdırmayı ve değişiklikleri denetleyin. İsterseniz geliştirilmiş güvenlik sağlamak için belgedeki imzalar, damgalar, biçimlendirmeler, ek açıklamalar ve doldurulmuş form alanları da dahil her şeyi düzleştirebilirsiniz.

TOPLU DÖNÜŞTÜRME İLE DAHA VERİMLİ OLUN
PDF dosyası haline getirmeniz gereken bir sürü dosyanız mı var? Bir grup PDF dosyasını düzenlenebilir belgelere mi dönüştürmeniz gerekiyor? PDF Converter Professional, zamandan maksimum miktarda tasarruf etmek için dosyaları toplu olarak oluşturmayı ve dönüştürmeyi her zamankinden daha kolay hale getirerek bu zorlukların üstesinden gelmenizi sağlayacak birkaç yardımcı içermektedir.

 

 

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
• Intel® Pentium® III'ten daha hızlı veya eşdeğeri işlemcili bilgisayar • Desteklenen işletim sistemleri: Windows 7 32 bit veya 64 bit Sürümleri, Service Pack 2 yüklü Windows Vista 32 bit ve 64 bit Sürümleri,Service Pack 3 yüklü Windows XP 32 bit Sürümü • Microsoft® Internet Explorer®7 ya da sonraki sürümü• 512 MB bellek (RAM), 1 GB önerilir• Uygulama dosyaları için 500 MB boş sabit disk alanı, ayrıca yükleme sırasında 50 MB çalışma alanı • Yükleme için CD-ROM sürücüsü • Ürünü kaydettirmek, etkinleştirmek ve programın canlı güncelleştirmelerini almak için Web erişimi gereklidir • DOCX, XLSX ve PPTX dosyalarını (Microsoft Office 2007 veya Word, Excel ve PowerPoint 2010 için) kaydetmek için Windows XP üzerinde Microsoft .NET Framework 3.0 bulunmalı veya yüklenmelidir (www.microsoft com adresinden ücretsiz olarak indirilebilir). Not: Bilgisayarınızın işlemcisi, belleği ve kullanılabilir disk alanı en düşük gereksinimleri aşıyorsa, performans ve hız artacaktır.

 
Eğitim videolarımızı izlemek için tıklayınız.
Basın ve Medya ile ilgili haberler için tıklayınız.
Referanslarımız için tıklayınız.