Maximizer CRM

 

 
 
20 yıldan uzun bir süredir Maximizer  CRM Software farklı ölçekteki işletmelere CRM yazılım çözümleri sunmaktadır.
 

 Maximizer CRM piyasada müşteri süreçleriyle ilgili değerleri sunan basit, her yerden erişebilir ve kullanışlı CRM çözümleri ile ticari başarınıza katkı sağlar. Her müşterinin veya beklentinin tüm geçmişine anında erişim ile merkezi bir yönetim sunar. Pazarlama ve Satış süreçlerinizin verimliliğini arttırarak daha az harcama ile daha fazla iş yapmanıza olanak sağlar. 

 

Maximizer CRM mobil cihazlar, ağ veya Windows masaüstünüz ile erişebilir özellikle mobil cihaz erişimi ile müşteriyle birebir iletişimde olan ekipleri koordine edebilir, ekiplerinizin sahada gerçek zamanlı olarak CRM e erişimlerini sağlayabilirsiniz.

 

 
 
Maximizer CRM işinizin özel gereksinimlerini karşılayacak şekilde kolayca konfigüre edebilir ve yönetici panelleri, raporları sayesinde yöneticilerin işletme performansını kolayca analiz etmesini sağlar.  Ayrıca özel raporlama ile işinize uygun bir performans anlayışı geliştirmeye olanak sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Herşey tek çözümde 

Satış otomasyonu, tam hareketlilik, pazarlama kampanyaları ve müşteri desteği 

 

 Daha hızlı ROI 

Akıllı telefon cihazları veya tabletlerle erişimin kolay ve hızlı yapılması

 

 Kolay uyum sağlama
 İşinize uyan sınırsız özel alanlarla uyum sağlama yeteneği

   

 

 

 

 

 

 

 Neden Maximizer?

 
 

 

 Kolay ve Başarılı CRM

 

Güçlü CRM işinizde netlik oluşturmak için daha iyi kararlar almanıza yardım eder ve daha güçlü müşteri ilişkileri oluşturmanıza yardımcı olur. MaximizerCRM kolay kullanım yayılımı ve düşük bakım maliyetleri ile büyüyen işlerinizin değişen ihtiyaçlarını karşılayacak kadar güçlüdür.

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

Eğitim videolarımızı izlemek için tıklayınız.
Basın ve Medya ile ilgili haberler için tıklayınız.
Referanslarımız için tıklayınız.