Çözümler

Veri Tabanı Çözümleri

 

İlişkisel Veri Tabanı Yönetim Sistemi (RDBMS)

 

OpenEdge İlişkisel Veri Tabanı Yönetim Sistemi İşlemi (RDBMS) düşük işletim maliyetli veri tabanı pazarına ve kurumsal uygulama taleplerinin karşılanmasının, e-ticaretin ve hizmet sağlayıcıları uygulamalarının derecelendirmesi kabiliyetine öncülük yapmaktadır.

 
OpenEdge veri tabanı binlerce kullanıcı ile ve yoğun trafik hacmi ile bir saniyeden daha az yanıtlama süreleri içerisinde başa çıkabilir. Kullanıcıların verimli, müşterilerin memnun olmalarını ve SaaS/Cloud computing-Bulut Bilişim ortamları için hizmet-düzeyi anlaşmalarının yerine getirilmesini sağlamaya yardımcı olur.
 
 
 

 

 

 

Dünyanın 1 Numaralı Tek Bir Alanda Hizmet Sunan Gömülü Veri TabanıOpenEdge RDBMS dünya çapında üretim sistemleri için kurulmuş, güvenilir bir veri tabanı yönetim sistemidir ve yönetimi kolaylaştırması ve ölçeklenebilirliği ile tanınmaktadır. Başlıca avantajları aşağıda yer almaktadır:
 
Uygun Maliyetli: Dizüstü, masaüstü bilgisayarlarda ve üretim sunucularında çalışan bir veri tabanı ile yatırım ve yönetim giderlerini azaltır.
 
Verimli: OpenEdge Advanced Business Languagel (ABL) ve yüksek etkili OpenEdge SQL ile çevrimiçi transaction sonuçları oluşturarak ve raporlayarak verimliliği artırır.
 
Kolay uygulanabilir: OpenEdge üretim sistemlerinin otomasyon ve yönetim kolaylığı veri tabanı ekibinizin işletme kullanıcılarına hizmet etmelerine odaklanmalarına olanak sağlar.
 
Ölçeklenebilir: OpenEdge uygulamaları binlerce kullanıcıya ve multi-terabayt veri tabanına kadar çoğaltabilir. 
 
Kolay kontrol edilebilir: Veri Merkezi yönetim işlevlerini işletmeniz büyüdükçe konsolide edebilir. 
 
 
Başlıca Kapasiteleri
 
       -Veriyi kompakt formlarda depolayabilir, diskte ve bellekte depolama imkanı sunar
       -Uluslar arası dil destekli veriyi ve anahtar dizinlerini (1970 byte) destekler
       -32-bit sistemleri ve 64-bit adreslenebilir sistemleri de destekler 
       -Veriye ODBC, JDBC,ve ABL uyumlu erişim 
       -OpenEdge SQL tarafından desteklenen Java saklı yordamlar
       -64-baytlık adresleme için büyük dosya desteği (OS yetkisi gerektirir)
       -Her veri tabanı depolama alanı için 1,000 dosyalık destek
       -Her veri tabanı için 32,000 depolama alanı desteği
       -32,000 eş zamanlı kullanıcı desteği
       -9 kentilyon satıra kadar tablo desteği 
       -Veri tabanı 5 exabayta çıkarılabilir
       -1 terabayta kadar hafıza desteği
 
 
Küçük projeler için çalışma grupları ve kişisel veri tabanı seçenekleriyle ilgili olarak yerel İşlem Satış Temsilcinizle iletişime geçiniz.
 
 
Özellikler
 
Cloud-ready OpenEdge RDBMS aşağıda yer alan platformlarda desteklenmektedir:
       -HP-UX (PA-RISC) 64- ve 32-bayt
       -HP-UX Itanium2
       -IBM AIX Power PC 64-bayt
       -POWERPC’de Linux
       -Linux Intel 64-bayt
       -Red Hat Linux
       -SuSE LINUX
       -Sun Solaris (SPARC) 64- ve 32-bayt
       -SCO UnixWare
       -Windows
 
 
Application Server
 
OpenEdge RDBMS ürün grubu OpenEdge Enterprise RDBMS, OpenEdge Workgroup RDBMS,ve OpenEdge Personal RDBMS içerir. Tümü aynı kod bazında kurulmuştur. Sonuç itibarıyla, şu anki iş hedeflerinizi sağlayan ve ihtiyaçlarınız çoğaldığında da geliştirilebilen bir çözümü— bunların tümünü program kodunuzda tek bir değişiklik bile yapmadan veya çalışanlarınızı yeni bir sistemi öğrenmek için gerekli olacak kapsamlı bir yeniden eğitime tabi tutmaya gerek kalmadan seçebilirsiniz.
 
Aşağıda yer alan tabloda bu ürünlerin ana özellikleri belirtilmiştir. 
 
 
 
 EnterPrise RDBMS’ in Ticari Kuruluş uygulamasını büyük boyutlu çok işlemcili sistemler üzerinde birkaç bin kullanıcıya ve hemen hemen sınırsız (exabayt) veri tabanı boyutunda çoğaltmaya imkan veren performans özellikleri ile beraber ABL ve SQL için tam dil işlevselliği bulunmaktadır. 
 WorkGroup RDBMS mükemmel değerde performans,çok kullanıcı desteği ve çok platformlu birlikte işlerlik sağlayanuygun maliyetli,departmansalseviyede bir çözümdür. Genellikle 50’ykadar eş zamanlı kullanıcıyı ve 2-20 gigabayt aralığında bir veri tabanını kontrol eder. 
 
Personel EDBMS tüm OpenEdge veriçeşidini, dil özelliklerini ve geliştirme aracını ve aynı zamanda da bir gelenistemci bağlantısını destekler.Aynı zamanda genellikle 4GB’a kadar olan veri tabanlarını da destekler, daha büyük boyutlar üzerinden sağlanma imkanı da vardır. 
 
Maximizer CRM 
 
 
 
20 yıldan uzun bir süredir Maximizer  CRM Software farklı ölçekteki işletmelere CRM yazılım çözümleri sunmaktadır.
 

 Maximizer CRM piyasada müşteri süreçleriyle ilgili değerleri sunan basit, her yerden erişebilir ve kullanışlı CRM çözümleri ile ticari başarınıza katkı sağlar. Her müşterinin veya beklentinin tüm geçmişine anında erişim ile merkezi bir yönetim sunar. Pazarlama ve Satış süreçlerinizin verimliliğini arttırarak daha az harcama ile daha fazla iş yapmanıza olanak sağlar. 

 

Maximizer CRM mobil cihazlar, ağ veya Windows masaüstünüz ile erişebilir özellikle mobil cihaz erişimi ile müşteriyle birebir iletişimde olan ekipleri koordine edebilir, ekiplerinizin sahada gerçek zamanlı olarak CRM e erişimlerini sağlayabilirsiniz.

 

 

 
 
Maximizer CRM işinizin özel gereksinimlerini karşılayacak şekilde kolayca konfigüre edebilir ve yönetici panelleri, raporları sayesinde yöneticilerin işletme performansını kolayca analiz etmesini sağlar.  Ayrıca özel raporlama ile işinize uygun bir performans anlayışı geliştirmeye olanak sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Herşey tek çözümde 

Satış otomasyonu, tam hareketlilik, pazarlama kampanyaları ve müşteri desteği 

 

 Daha hızlı ROI 

Akıllı telefon cihazları veya tabletlerle erişimin kolay ve hızlı yapılması

 

 Kolay uyum sağlama
 İşinize uyan sınırsız özel alanlarla uyum sağlama yeteneği

   

 

 

 

 

 

 

 Neden Maximizer?

 
 

 

 Kolay ve Başarılı CRM

 

Güçlü CRM işinizde netlik oluşturmak için daha iyi kararlar almanıza yardım eder ve daha güçlü müşteri ilişkileri oluşturmanıza yardımcı olur. MaximizerCRM kolay kullanım yayılımı ve düşük bakım maliyetleri ile büyüyen işlerinizin değişen ihtiyaçlarını karşılayacak kadar güçlüdür.

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 İş Zekası 

 Kullanması son derece kolay olan bir İş Zekâsı  

 

- Geliştirilme, veri paylaşımı ve kullanım kolaylığı

- Her yerde her zaman erişim    

- Karar almada işbirliği ile etkin sonuçlar

 

Yellowfin bütünsel bir İş Zekâsı platformudur. Verilerden gösterge panellerine kadar, Yellowfin ortak çalışmaya dayalı müthiş bir İş Zekâsı (BI) deneyimi sunmaktadır.  

En ileri İş Zekâsı (BI) işlevlerine tüm alanlarda ve tıklama basitliği ile şahit olacaksınız.  Ayrıca bunun için veri tabanınızdaki alanları öğrenmek zorunda değilsiniz, bu İş Zekâsını kolaylaştıran etkendir.  

 

Yellowfin’in verilere nasıl kolaylıkla erişebildiğinizi, bunları analiz etmenize ve ilgili kişilerle paylaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görebilirsiniz.  

 

Yellowfin sizin için ne yapabilir?

 

 

 

İnteraktif gösterge panelleri  

 Tek bir bakışta işinizi inceleyiniz. Çoklu veri kaynaklarından, kişiselleştirilmiş gerçek zamanlı gösterge panellerine varıncaya kadar gereksinim duyduğunuz tüm verileri kombine ediniz. Yellowfin interaktif gösterge panelleri bir browser üzerinde doğru şekilde filtre etmenize, detaylarda alıştırma yapmanıza ve analiz yapmanıza olanak sağlar. Yellowfin ile günlerce, haftalarca veya aylarca değil sadece bir saat içinde verilerden gösterge panellerine geçebilirsiniz.

 

 

Paylaşmak ve İşbirliğinde bulunmak  

Daha iyi ticari kararlar alınmasını sağlamak ve diğerlerine yardım etmek için verileri, kişileri ve organizasyonunuzun yaratıcılığını bir araya getirmenin faydalarını düşününüz. Yellowfin ile bunu yapabilirsiniz. İş Zekâsı içeriğinizi çok kolay paylaşılır kılarak herkesin kullanabileceği bilgi ekranlarıyla şirketin iç ağına zekânızı katınız.

 

 

 

Mobile BI – Veriniz her zaman, her yerde   

Yellowfin’in mobil uygulamasını seveceksiniz. Kolay kullanılabilirlik ile ortak çalışma işlevlerini,  gösterge panelleri ve raporlarına kolay geçişi, bir parmak tuşu ile filtrelemeyi veya sıkıştırmayı ve zum yapmayı bir araya getirmektedir. Uygulamada bir rapor veya gösterge paneli oluşturmaya devam ettikçe, ekstra adım veya geliştirmeye gerek olmadan,  mobil cihazınızdan erişebilirsiniz.

 

 

İleriye etkili alarmlar ve istisna raporu     

Gerçek zaman alarmları işinizde önemli bir şey meydana geldiğinde aynı anda bunu bilmenize olanak sağlar. Yellowfinile siziniçin ticari verileri izlemeniz için alarmlar oluşturmak kolaydır.Telefonunuza veya iPad’inize e-mail ile gönderilen raporlar veya aktifleşen alarmlar derhal harekete geçmenize olanak sağlar. 

 

 

 

Anlaşılır veri görselleştirme

Veri görselleştirmesi sadece verilerinizi iyi bir şekilde sunmak değildir, ayrıca verileriniz güçlü bir şekilde kontrol edilir. Yellowfin ile zahmetsizce görselleştirmeyi seçebilir ve değiştirebilirsiniz, böylece kolaylıkla aykırı değerleri ve trendleri belirleyebilirsiniz. 44 çizelge türü ile sofistike kafes çizelgelerinden popüler çizgi ve gösterge çizelgelerine varıncaya kadar doğru görselleştirme sadece bir tıklama ile mümkündür.    

 

 

 

Veri haritanız   

Organizasyon verilerinizin %70’inden fazlası yerel bir komponentir. Yellowfin’in ödül kazanmış olan Lokasyon Tabanlı İşZekâsı verilerinizi haritaya yansıtır. İş Zekâsınız  (BI)tam entegre GIS haritalandırma yetenekleri ile mekânsal ve İş Zekası (BI)verileri ile eşzamanlı görselleştirmek için kombine ediniz. Yellowfin ‘nerede’ ve ayrıca ‘ne ve ne zaman sorularını sormanıza olanak sağlar.

 

 

 

 

Hızlı veri analizi

Veri analizi sade temel filtrelemeden fazlasını gerektiriyor.Ayrıca verilerinizi kontrol edebilecek durumda olmanız gerekiyor. Yellowfin’in çok sezgisel rapor oluşturucusu farklı şekillerde verilerinizi analiz etme olanağı sunuyor.Genelden özele, özelden genele veya her istediğiniz yerde hatta çoklu veri kaynaklarında bile analizler yapmanıza olanak sağlıyoruz.Verileriniz ve verilerinizin denetlenmesi arasında bariyer koymuyoruz. 

 

 

 Tam bir Ticari Zeka (BI) platformu

 
Yellowfin farklıdır. Diğer İş Zekası (BI) ürünlerinden farklı olarak, tek bir entegre platform ile tüm İş Zekası (BI) işlevlerini sunuyoruz.Yellowfin bir saat içerisinde kurulabilir ve bir saniyede 1000 kullanıcıya dağıtılabilir.Tanımlayıcı veriden, gösterge panellerine varıncaya kadar, kullanıcı güvenliği ve çizelgesi bir uygulama ile her zaman etkileşimde bulunacaksınız.Yellowfin özellikle eğitim, dağıtım ve yönetim giderlerinizi azaltıyor.

 

 Güvenlik Yazılımı

 

Hayal edebileceğiniz en hızlı ve en kararlı koruma artık elinizin altında...

 

WebrootSecureAnywhere masaüstü, dizüstü ve tablet bilgisayarlarınızı ve akıllı telefonlarınızı sorunsuz korur. Bulut Mimaride çalışır. Minimum sistem gereksinimi ile maksimum koruma sağlar. Sürekli günceldir. Kullanıcılar, SecureAnyWhere ile anti­virüs yazılımlarının getireceği gereksiz yüklerden kurtulurlar.
 

Kullanıcılar İçin Benzersiz Ekstralar
 
       -Aboneliğiniz boyunca program her daim günceldir.
       -Bulut tabanlı olduğundan indirme yapmaz.
       -Sadece 1 megabaytın altında kurulum dosyası vardır.
       -Bilinen bütün Windows işletim sistemleri ile sorunsuz çalışır.
 
WebrootSecureAnywhere® Antivirus Satın Alabileceğiniz En Sıradışı Güvenlik Yazılımı
 
       -Maksimum 3 Dakika İçinde Bilgisayarınızı Tarar
       -Tehditleri Hemen Algılar Ve Sizi Anlık Olarak Korur
       -Kendi başına koruma sağladığı gibi güvenlik yazılımınza destek olacak şekilde de çakışma yaşamadan çalışır. 

 

 PDF Converter
 
 

 

PDF Converter Professional 7; Better PDF for Business™ ile Oluşturun, Dönüştürün ve İşbirliği Yapın.

PDF Converter Professional 7, iş kullanıcıları için akıllı PDF çözümüdür. PDF dosyaları dönüştürmek, düzenlemek, paylaşmak ve oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Nuance'ın, Microsoft® Office® ve Microsoft Windows® içinden bile düzenlenebilir biçimlere en doğru şekilde belge dönüştürme özelliğini içerir. Daha verimli tarama, gelişmiş PDF araması ve Microsoft Silverlight'ı kapsamak için genişletilmiş multimedya desteği ile kullanıcılar, geliştirilmiş verimlilik ve iş birliği için PDF dosyaları oluşturabilir, dönüştürebilir, düzenleyebilir, derleyebilir ve güvenle paylaşabilir.

PROFESYONEL BELGELER ÜRETİN

Nereye gönderdiğiniz önemli olmaksızın, ekranda göründükleri kalitede yazdırılan belgeler sunun. Anında, PDF ve PDF/A 1-b sürümlerini içeren, neredeyse tüm PDF görüntüleyicilerle tamamen uyumlu güvenlik seçeneğine sahip %100 endüstri standardında PDF dosyaları oluşturun. Microsoft Word, Excel® ve PowerPoint®'te PDF'ler oluştururken köprüleri, meta verileri bile otomatik olarak aktarabilir ve yer işaretleri oluşturabilirsiniz.

Her tür dosyayı ve/veya klasörü popüler PDF okuyucularla görüntülenebilen etkileyici PDF Portföylerinde birleştirin. Hedef kitleye kılavuzluk eden etkileyici ve etkileşimli kapak sayfaları ekleyin. Mesajınızı dikkat çeken bir stilde iletmek için fotoğraflar, grafikler, filmler, ses ve 3B çizimler bile ekleyebilirsiniz.

HATASIZ PDF DÖNÜŞTÜRME İLE ZAMANDAN VE PARADAN TASARRUF EDİN

Karmaşık düzene ve grafiklere sahip PDF belgelerini yeniden oluşturmakla vakit kaybetmeyin. PDF dosyalarını, tek bir tıklatmayla, tabloları ve grafikleri bozulmadan tam biçimlendirilmiş, düzenlenebilir Corel® WordPerfect® ve Microsoft Word, Excel ya da PowerPoint belgelerine dönüştürün. Hatta bir PDF belgesinin tüm sayfalarını tek bir Excel çalışma sayfasında birleştirin. Üstün dönüştürme doğruluğu* sürekli kusursuz sonuçlar sunar.

MICROSOFT OFFICE VE WINDOWS 7 KULLANARAK DAHA HIZLI, DAHA FAZLA ÜRETKENLİK

Windows'da dosya tararken tek bir tıklatmayla PDF'ler oluşturun. Ya da Microsoft Office belgeleri içinden PDF'e dönüştürün. Windows 7 Atlama Listeleri desteği, son kullanılan dosyalara ve yaygın PDF oluşturma ve dönüştürme görevlerine hızlı erişim sağlar. Ayrıca tümleşik Microsoft Outlook® PDF araçları, tüm e-posta klasörlerini ve ilişkili eklerini anında arşivlemenize olanak tanır.

ŞİMDİYE KADAR HİÇ YAPMADIĞINIZ ŞEKİLDE İŞ BİRLİĞİ YAPIN

PDF belgelerine notlar, damgalar, belirtme çizgileri, grafikler ve daha pek çok şey ekleyerek fikir alışverişinde bulunun ve yönergeler sağlayın. Uygun Yorum Panelini kullanarak tüm yorumlarınızı görüntüleyin, düzenleyin, önem sırasına göre listeleyin ve güncelleştirin. İletişiminizin kusursuz olması için metinlerdeki ve grafiklerdeki hataları gidermek üzere belgeleri doğrudan düzenleyin, yazı tiplerini, renkleri ve daha pek çok şeyi değiştirin.

 
 
 

Better PDF for Business™

Herhangi bir PC'den PDF dosyaları oluşturun Anında, diğer PDF görüntüleyicilerle tamamen uyumlu, %100 endüstri standardında PDF dosyaları oluşturun.

PDF dosyalarını hatasız olarak dönüştürün PDF dosyalarını, tabloları ve grafikleri bozulmadan, tam biçimlendirilmiş XPS, Corel® WordPerfect® ve Microsoft Word, Excel ya da PowerPoint belgelerine dönüştürün.

Doğrudan PDF dosyaları içinden düzenleme yapınDoğrudan PDF dosyaları içinden yazım hatalarını düzeltin, hem metinleri hem de grafikleri düzenleyin ve bunlara açıklama ekleyin.

PDF formlarını doldurun ve kaydedin Statik formları tamamlayabileceğiniz, kaydedebileceğiniz ve e-posta ile gönderebileceğiniz doldurulabilir formlara dönüştürmek için FormTyper™ aracını kullanın.

Doğrudan PDF'e tarayın Tarayıcınızı tercih ettiğiniz şekilde ayarladığınızda tek tıklatmayla PDF'e taramaya hazırsınız. Tek adımda tarayın, vurgulayın ve üzerini veya altını çizin.

PDF Portföyleri Oluşturun Birden çok dosyayı ya da klasörü tek bir PDF dosyasına yerleştirin. Portföyler, belge gruplarını hiç olmadığı kadar kolay ve etkili şekilde düzenlemenize, paylaşmanıza ve güvenli hale getirmenize olanak sağlar.

Çok katmanlı grafikleri yönetin AutoCAD® ve Microsoft Visio® gibi programlarla oluşturulmuş katmanları görüntüleme, seçme, birleştirme ve düzleştirme yeteneği ile grafikleri daha iyi yönetin.

Multimedyayı PDF'e getirin Mükemmel sonuçlarla hızlı ve kolayca dikkat çeken multimedya belgeleri oluşturmak için Flash ve Silverlight dosyalarını katıştırın.

 

 

 

 

BELGELERİ KOLAYCA DERLEYİN

Dosyaları birleştirin ve sayfaları sürükleme ve bırakma yöntemiyle kolayca kaldırın veya değiştirin. Bir hedef dosyaya eklemek için kaynak belgeden (Microsoft Word, Excel, Corel PowerPoint, WordPerfect, XPS, JPG, BMP ya da TIF) sayfalar görüntüleyin ve seçin.

DAHA AKILLI ARAMALAR YAPIN

Nuance'ın en hatasız aranabilir PDF'e dönüştürme işlemiyle, bir PDF dosyasında her şeyi arayabilirsiniz. Looks Like Search™ özelliğini kullanarak telefon numaraları, e-posta adresleri ve tarihler gibi içeriği metin yerine alfasayısal düzen yoluyla hızlı bir şekilde arayın. Daha hızlı ve daha kolay düzenleme için arama sonuçlarını otomatik olarak vurgulayın, üzerini ya da altını çizin.BELGELERİNİZİ KORUYUN

PDF belgelerine güvenli şifreleme ve izin denetimine sahip parolalar ekleyerek görüntülemeyi, yazdırmayı ve değişiklikleri denetleyin. İsterseniz geliştirilmiş güvenlik sağlamak için belgedeki imzalar, damgalar, biçimlendirmeler, ek açıklamalar ve doldurulmuş form alanları da dahil her şeyi düzleştirebilirsiniz.

TOPLU DÖNÜŞTÜRME İLE DAHA VERİMLİ OLUN
PDF dosyası haline getirmeniz gereken bir sürü dosyanız mı var? Bir grup PDF dosyasını düzenlenebilir belgelere mi dönüştürmeniz gerekiyor? PDF Converter Professional, zamandan maksimum miktarda tasarruf etmek için dosyaları toplu olarak oluşturmayı ve dönüştürmeyi her zamankinden daha kolay hale getirerek bu zorlukların üstesinden gelmenizi sağlayacak birkaç yardımcı içermektedir.

 

 

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
• Intel® Pentium® III'ten daha hızlı veya eşdeğeri işlemcili bilgisayar • Desteklenen işletim sistemleri: Windows 7 32 bit veya 64 bit Sürümleri, Service Pack 2 yüklü Windows Vista 32 bit ve 64 bit Sürümleri,Service Pack 3 yüklü Windows XP 32 bit Sürümü • Microsoft® Internet Explorer®7 ya da sonraki sürümü• 512 MB bellek (RAM), 1 GB önerilir• Uygulama dosyaları için 500 MB boş sabit disk alanı, ayrıca yükleme sırasında 50 MB çalışma alanı • Yükleme için CD-ROM sürücüsü • Ürünü kaydettirmek, etkinleştirmek ve programın canlı güncelleştirmelerini almak için Web erişimi gereklidir • DOCX, XLSX ve PPTX dosyalarını (Microsoft Office 2007 veya Word, Excel ve PowerPoint 2010 için) kaydetmek için Windows XP üzerinde Microsoft .NET Framework 3.0 bulunmalı veya yüklenmelidir (www.microsoft com adresinden ücretsiz olarak indirilebilir). Not: Bilgisayarınızın işlemcisi, belleği ve kullanılabilir disk alanı en düşük gereksinimleri aşıyorsa, performans ve hız artacaktır.

 
 
 
Nero 
 
 

 

 

HD Kalite Resim, Müzik ve Videolarınız için 360° Deneyim

 

Dijital medya projelerinizi, tam entegre edilmiş ve güçlendirilmiş Nero ile destekleyin.
 
Birden fazla cihaz oynatmak için; Bir tür multimedya köprüsü olan  Nero bulut depolamada, Blu‐ray Disk oynatmada, Wi‐Fi ve USB Android cihazları PC senkronizasyonunda, mobil cihaz desteği ile kendi sınıfının en iyisi konumundadır.
 
 
      -Ultra HD 4K, Blu-ray 3D, Blu-ray Disc
      -Wi‐Fi ve USB ile fotoğrafları, müzik ve videoları Android ™ akıllı telefonlara ve Tabletlere aktarma
      -Herhangi bir cihaz üzerinde herhangi bir videoyu oynatabilme
      -Hızlı Video düzenleme ile kolayca sinema tarzıfilmler oluşturma
      -SmartEncoding ile videoları kodlamak için zamanı azaltma
      -NeroLIVEBackup ile dijital dosyalarınızın sürekli güvenliğini sağlama
      -NeroSecurDisc disk yazma ile çiziklere ve bozulmaya karşı okunabilirliğini koruma
Dünyanın en çok satan multimedya yazılımı.

Blu‐ray™ netliği ile videoların keyfini çıkarın.
Nero ile Blu‐ray Disk oynatmak benzersizdir. Arkanıza yaslanın ve favori Hollywood film ve videolarınızın keyfini PC'nizde yazmış olduğunuz Blu‐ray Disc ™ ile çıkarın. Digital Theater Sound (DTS) veya Dolby DigitalSurround seçimi ile evde sinema tecrübesini mükemmel görüntü kalitesi ile edinin.   
 
Hareket halindeyken dijital medyanızı yanınıza alın
Dijital medyanızı PC'nizden mobil cihazlarınıza NeroKwik Mobile Sync ile paylaşın. Müzik listenizi, fotoğraf ve videolarınızı sorunsuz bir şekilde PC'nizden Android cihazlara aktarır ve görüntüler.
 
Video düzenleme projelerinize dokunmatik ekleme
Yüzlerce özel yaratıcı efektlerle yaratıcılığınızı zirveye taşıyın ve sinema kalitesinde videolar üretin. Yeni Creative Pack; video ve ses efektleri, resim içinde resim, geçişler ve arka planlar efektleri ile videolarınızı hazır bir başyapıt tiyatrosuna dönüştürür.
 
 
 
Ofis Yazılım Çözümleri
 
 

OpenOffice.org ve LibreOffice Kullanıcıları için SoftMaker Office

 

 

1.    Kullanıcı dostu bir çalışma

 

 

Softmaker Office açık ve kolay anlaşılırher zamanki yerinde her zamanki kontrolleri mevcuttur. İş darmadağın yüzeyleri engel değildir.

Eğitim videolarımızı izlemek için tıklayınız.
Basın ve Medya ile ilgili haberler için tıklayınız.
Referanslarımız için tıklayınız.