Progress

Progress İnovasyonu Güçlendirir 

 

Progress Software Corporation iş uygulamalarının geliştirilmesi, çalıştırılması, entegrasyonu ve yönetimi için uygulama altyapısı yazılımı sağlamaktadır. Hedefimiz bilgi teknolojisinin faydalarını maksimuma çıkararak karmaşıklığını ve toplam sahipolma maliyetini düşürmektir.

 

Yaklaşık 30 yıldır yardımcı şirketlerin herhangi bir platformda, mobil bir cihazda ve herhangi bir Bulut üzerinde kritik görevli iş uygulamaları kurmaları ile birlikte Progress Yazılımı sizlere en komplike, modern, gelecekte olabilecek değişikliklerden etkilenmeyen bir uygulama geliştirme platformu sağlamayı taahhüt eder.   

 

Bugün, Progress ve 2000’den fazla uygulama ortağı (ISVler) ve 350 Orijinal Ürün Üreticisinden (OEMler) oluşan küresel ekosistemimiz, 3,500 direkt son kullanıcıya, 400,000 üzerinde dolaylı müşteriye ve %90’ın üzerinde Fortune 100 şirketine destek vermektedir. %95 yüksekliğinde bir yenilenme oranı ile uzun ömrümüz ve süregelen başarımız OpenEdge Community olarak sizlerin bağlılığı ve desteğine bağlıdır. 

 

ü  Progress Software ürünleri 180+ ülkede işletmeler tarafından satın alınıyor.

ü  Fortune 100’ün %88’i Progress ürünleri kullanıyor.

ü  Progress, 5000’den fazla uygulamayı destekleyen 2000’den fazla ortak bulunan bir şebekeye sahip.

ü 4 milyondan fazla insan ödüllü Progress teknolojisi üzerine kurulu uygulamalar kullanmaktadır hem yerinde hem de Cloud’da.

ü  ISVler, Progress teknolojisi üzerine 5,000’den fazla uygulama geliştirmiştir.

ü 4 milyondan fazla insan ödüllü Progress teknolojisi üzerine kurulu uygulamalar kullanmaktadır hem yerinde hem de Cloud’da.

 

 

Müşteri Yorumları

 

Uygulama Geliştirme Platformu

 

Einar Ramussen , CEO, Consolidate AS: "Teknolojiye bağlanmak yerine, OpenEdge aslında bize ne "istediğimize karşılık ne "yapabileceğimiz" konusunda özgürlük verir." 

 

İş Süreci Yönetimi

 

Gordon Fleming , Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Pazarlama Kurulu Başkanı, QAD "İş süreci yönetimini, özellikle OpenEdge BPM ile ele almak için Progress'in hamlesi, uygulama çevremiz içinde bir sonraki çözüm oluşturma seviyesine geçmemizi sağlayacak teknolojiyi sağlamaktır."

 

Bulut Bilişim

 

"Carl Pritchard, CEO ve Kurucu, Franchise Technologies: " Bizim için geçerli olan Progress yol haritası ile, yıllar boyunca oluşturduğumuz mevcut uygulamamızı alıp bir sonraki aşamaya, Bulut'a taşıyarak uygulamamızı operasyonel olarak çözüm getiren bir uygulama haline getirebiliriz.

 

Uygulama Veri Güvenliği

 

Yazılım Mimaro, Öncelikli Şikayetler Yönetimi Hizmet Sağlayıcısı: "Her gün şirketimiz yarım milyar civarında işlemi ve bu veri tabanlarını şifrelenmiş nesnelere karşı kullanarak işlem güncellemesini yönetmektedir. OpenEdge Şeffaf Veri Şifreleme'yi (TDE: Transparent Data Encryption) kullanmaya başladığımızdan beri en küçük bir şifreleme problemi yaşamadık.

 

Uygulama Modernizasyonu

 

Niels Bredegaard, Teknoloji Kurulu Başkanı, Mark Information: "[Uygulamamız] ProMark son model bir uygulamaya dönüştürülmüştür; artık teknoloji ile ilgili kısıtlamamız bulunmamaktadır. Şimdi geleceğe ümitle bakabilir ve uygulamamızı kendimizi tarihi geçmiş UI, fonksiyonelliği olmayan veta ölçeklendirmedeki başarısızlığı sebebiyle kendimizi savunmak zorunda kalmadan uygulamamızı gururla tanıtabiliriz.

 

Ortaklık

 

David Richard, Kıdemli Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bilişim Teknolojisi Sistemleri, FARA: "Şu anda BT endüstrisinde ortaklık yapılacak, destek ve değişimin bu kadar daimi olduğu daha iyi bir şirket düşünemiyorum. Progress dengeli ve güvenilir ve bunun için müteşekkiriz."

 

Eğitim videolarımızı izlemek için tıklayınız.
Basın ve Medya ile ilgili haberler için tıklayınız.
Referanslarımız için tıklayınız.